Technologia Puma Punku

Opublikowano: 13.01.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 453

Każdy z nas słyszał kiedyś o Puma Punku, niesamowitym stanowisku archeologicznym znajdującym się w Boliwii na wysokości 3800 m.n.p.m. Całość Puma Punku przypomina gigantyczne puzzle. Z pewnością każdy z widzów słyszał kiedyś o tej budowli oraz o różnych teoriach dotyczących powstania oraz przeznaczenia tego miejsca. Otóż jak się okazuje w zeszłym roku w Puma Punku doszło do nadzwyczajnego odkrycia. Odkryjmy zatem pewien sekret związany z tym miejscem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Piron
Użytkownik
Piron

Bardzo ciekawy film, (dwie identyczne metody chemicznego odlewu w dwóch oddalonych od siebie o tysiące kilometrów miejscach świata) w zasadzie wyjaśniający powstanie zarówno Puma Punku jak również wielu innych megalitów starożytnego świata. Myślę że odkrycia te pozwolą na odkłamanie mitów o długotrwałym transporcie i ręcznej obróbce wielotonowych kamiennych bloków, przez nie wykształconych mieszkańców ówczesnego świata.