Tablice Mojżesza

Opublikowano: 03.09.2019 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 939

Każdy z nas słyszał tę historię. Mojżesz wchodzi na górę Synaj, aby spotkać się tam z Bogiem Jahwe. Po zejściu z góry trzyma w ręku dwie kamienne tablice z zapisanymi tam przykazaniami. Jak się bowiem okazuje tablice te wyglądały zupełnie inaczej niż sobie zwykle wyobrażamy i odznaczały się czymś doprawdy niesamowitym. Sprawdźmy zatem jaki był sekret tablic Mojżesza.

https://www.youtube.com/watch?v=s1oqNGEXU_s


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.