Tabletki szczęścia

Opublikowano: 26.05.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1468

Film „Tabletki szczęścia” ukazuje rosnące zapotrzebowanie (a wraz z nim wzrastające uzależnienie) na substancje farmaceutyczne i nutraceutyczne. Suplementy dietetyczne wzbogacane hormonami, napoje energetyzujące, powszechnie nadużywany antydepresyjny Prozac, działający stymulująco Modafinil czy podnoszący wydajność układu nerwowego Ritalin to kilka z najpopularniejszych „tabletek szczęścia”, których popularność nie tylko budzi rozliczne wątpliwości, ale i mówi bardzo wiele o społeczeństwie, w jakim żyjemy.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rozrabiaka 26.05.2024 22:54

    No, dobry dokument. “Happy pills” to są różne preparaty, a ja myślałem że to p jedna rzecz chodziło

  2. niusy 27.05.2024 10:26

    Jak to jest, że nie da się leków kupować bez recepty a jednak te przepisywane są nadużywane? MZ pozory poprawności. Naprawdę chodzi o kasę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.