Szczyt WEF akurat wtedy, gdy nieopodal spotyka się WHO

Opublikowano: 22.05.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1421

Liderzy z całego świata spotkają się w Davos w Szwajcarii na dorocznym spotkaniu Światowego Forum Ekonomicznego 2022. Oficjalnie spotkanie koncentruje się wokół tematu „Historia w punkcie zwrotnym: Polityki rządowe i strategie biznesowe”.

Do Szwajcarii przybędzie prawie 2500 liderów ze świata polityki, biznesu, społeczeństwa obywatelskiego i mediów. Klausa Szwaba i jego gości ma chronić szwajcarskie wojsko. W sumie zaangażowano w to aż 5000 żołnierzy, wspomaganych policją i innymi służbami. Stworzono również „strefę zakazu lotów”, nad którą będą latać wojskowe odrzutowce.

Światowi liderzy zajmą się w Davos m.in. pilnymi wyzwaniami związanymi z wojną w Ukrainie i będącym jej konsekwencją kryzysem humanitarnym. Spotkania WEF są uważane za imprezę globalistów, tych, którzy planują dla nas wielki reset po którym „nie będziemy nic posiadać i będziemy szczęśliwi”. Powoduje to pewne wątpliwości względem dobrych intencji oficjeli spotykających się w Davos.

Na tych spotkaniach można zaobserwować zaczątki czegoś, co można nazywać rządem światowym. Są to jawne obrady takiego rządu, podczas których słudzy Klausa Szwaba, a często jego wychowankowie jak Emmanuel Macron, Justin Trudeau, Władimir Putin czy Mateusz Morawiecki, odbierają instrukcje od tajemniczych person zarządzających światem. Z Polski do Davos, do swoich mocodawców z WEF, po instrukcje pojadą cztery osoby.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

17

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. andi170 22.05.2022 11:40

  Starczyła by jedna bombka i wrócił by POKÓJ I SPOKÓJ NA ŚWIECIE likwidując to towarzystwo szatańskie.

 2. adambiernacki 22.05.2022 13:38

  My ludzie mamy dwa wyjścia i nie istnieje trzecie. Zaczynamy zabijać globusów albo zostaniemy zabici. Nie istnieje trzecia droga dla człowieka to co trzecią drogą upodlenia podąży człowiekiem nie jest.

 3. pikpok 22.05.2022 13:49

  I żadnych protestów? Widać ludzie zorientowali się już, że mają do czynienia ze sługusami psychopatów.
  https://threadsirish.substack.com/p/did-you-know-that-a-2021-report-predicted?utm_source=email&s=r
  https://wolnemedia.net/w-2021-r-cwiczono-pandemie-ospy-malp/
  Tylko straszą czy … ?

 4. radical3dom 23.05.2022 08:28

  Ja się pytam, gdzie są teraz zamachowcy z Londynu Madrytu czy Nowego Jorku..tylko niewinnych ludzi ubijać umieją a winowajców omijają szerokim łukiem. Oczywiście wiem że nic bez ich wiedzy i zgody sie nie stanie, brak prawdziwych terrorystów, którzy na prawde mogliby odmienić świat na lepsze..

 5. Quasar 23.05.2022 17:59

  Zorganizowanie nieopodal… Światowe Forum Ekonomiczne (globalny rząd) i posiedzenie WHO (globalna pandemia 2020-2030) z głosowaniem nad oddaniem suwerenności państw, i poddaniem się totalitaryzmowi sanitarnemu WHO, to nie przypadek, to celowo zorganizowane spotkania, tych samych krajowych i globalnych zdrajców, psychopatów i zbrodniarzy ludobójców

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.