W 2021 r. ćwiczono pandemię małpiej ospy

Opublikowano: 22.05.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3261

W marcu 2021 r. grupa o nazwie Nuclear Threat Initiative (NTI) współpracowała z Monachijską Konferencją Bezpieczeństwa, angażując się w ćwiczenie symulujące reakcję świata na wybuch pandemii małpiej ospy.

W wydarzeniu NTI wzięły udział Światowa Organizacja Zdrowia, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, chińskie i amerykańskie CDC oraz inne duże organizacje. NTI jest organizacją non-profit współzałożoną przez Teda Turnera, a Monachijska Konferencja Bezpieczeństwa to coroczne spotkanie dotyczące międzynarodowej polityki bezpieczeństwa, które odbywa się w bawarskim Monachium w Niemczech od 1963 roku.

W przerażającym filmie wyprodukowanym na potrzeby ćwiczenia reporter opisuje wirusa małpiej ospy, który został stworzony przez bioterrorystów, tak aby był odporny na szczepionki.

„Zły nadzór i luki w globalnym zarządzaniu sprawiają, że jesteśmy podatni na katastrofalne zagrożenia biologiczne” podano w fikcyjny filmie, który dalej promuje narrację gdzie narody podejmujące „wczesne i zdecydowane działania” były w stanie zminimalizować szkody wyrządzone przez wirusa. Ćwiczenia wskazują również na Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako grupę odpowiedzialną za reakcję na wirusa podczas ćwiczeń.

Obecnie, zaledwie rok później, WHO chce przejąć kontrolę nad środkami zdrowia publicznego w wielu krajach i wezwała do zwołania nadzwyczajnego spotkania w sprawie realnej epidemii małpiej ospy.

Pierwszy przypadek małpiej ospy podczas ćwiczeń pandemicznych z 2021 r. odnotowano 15 maja 2022 r. Obecnie WHO potwierdziło rzeczywiste pierwsze przypadki małpiej ospy 13 i 15 maja 2022 roku (patrz tabela poniżej).

Odkąd po raz pierwszy odkryto małpią ospę w 1958 roku, nigdy poza Afryką nie wybuchła jej epidemia, aż do dnia przewidywanego w symulacji. Dokument pokazuje, że przedstawiciele Fundacji Billa i Melindy Gatesów, Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA, Johnson & Johnson, chińskiego CDC, afrykańskiego CDC, WHO i innych grup byli zaangażowani w ten zainscenizowany scenariusz.

To ćwiczenie pandemiczne jest podobne do innych scenariuszy, w których globalne elity zbierały się, aby przygotować się na hipotetyczną sytuację, która w jakiś sposób stała się rzeczywistością. Jak wyjaśnił Harrison Smith, omawiając ćwiczenia małpiej ospy z 2021 r. w piątkowym wydaniu „The American Journal”, „To jest jak Event 201 lub jak plany scenariuszy z dokumentu Lockstep. Zasadniczo opisują one wydarzenia dziejące się w świecie rzeczywistym i planują koordynację reakcji”.

Według Marii Cheng z Associated Press, afrykańscy lekarze są „zadziwieni przypadkami małpiej ospy w Europie i Stanach Zjednoczonych”, ponieważ rozprzestrzenia się ona na Zachodzie inaczej niż w Afryce. Jedną z hipotez jest to, że choroba jest przenoszona drogą płciową, a brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia poinformowała w piątek, że „najnowsze infekcje w Wielkiej Brytanii i Europie dotyczyły młodych mężczyzn, którzy nie podróżowali do Afryki, którzy byli gejami, biseksualistami lub uprawiali seks z mężczyznami”.

Na podstawie: NTI.org, Twitter.com [1] [2], BrownStone.org, CTVNews.ca, Banned.Video
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. adambiernacki 22.05.2022 13:40

    Ten brudek musi zostać zmyty i to szybko.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.