Szczyt G20 zakończony porażką

Opublikowano: 06.11.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 872

Podczas szczytu G20 nie udało się osiągnąć porozumienia ws. zwiększenia unijnego funduszu antykryzysowego ani Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Jak podaje RMF FM, żadne z państw nie chce udzielić finansowego wsparcia dla Europy, jeśli nie będzie ona w stanie poradzić sobie z kryzysem politycznym.

Kanclerz Niemiec Angela Merkel ogłosiła, że praktycznie nikt nie chciał dokładać do europejskiego funduszu antykryzysowego, którego głównym zadaniem miało być ratowanie Grecji oraz Włoch.

Choć szef Komisji Europejskiej zapewnia, że rozmowy będą trwały w kolejnych dniach i tygodniach, szanse na to, iż poszczególne gospodarki światowe będą łożyć pieniądze na zadłużoną Europę. są coraz mniej realne.

Opracowanie: pł
Na podstawie: RMF FM
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Machiawelli 06.11.2011 12:53

    To tak jak z greckimi obligacjami… kto rozsądny teraz kupi kawałek papieru który tylko w 50% ma szanse na realizacje?? A poza tym reszcie układu światowego na rękę jest wyniszczenie jednego z graczy jakim może być Europa. Lepiej i łatwiej jest bawić się z rozbitymi państewkami i podsycać miedzy nimi spory niż dyskutować z mocnym i stawiającym własne warunki przeciwnikiem

  2. szperacz 06.11.2011 19:44

    Najpierw należy przeanalizować przyczyny światowego kryzysu finansowego i ukarać winnych jego powstania. Potem można zastanowić się co należy zrobić aby nie było powtórek z rozrywki. Jestem przekonany że kryzys został wywołany sztucznie dla realizacji planów NWO… Zamiast unii suwerennych państw powstaje organizacja na kształt IV Rzeszy gdzie wszyscy maja sie podporządkować polityce Francji i Niemiec…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.