Państwa G20 przyjęły wprowadzenie cyfrowych walut i dowodów

Opublikowano: 15.11.2023 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Społeczeństwo, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5336

Ruch w kierunku jednego światowego totalitarnego rządu postępuje. Indie są obecnie przewodniczącym grupy G20. Przywódcy G20 osiągnęli we wrześniu 2023 r. porozumienie w sprawie narzucenia cyfrowych walut i cyfrowych identyfikatorów swoim populacjom. O tym nie mówi się głośno w mediach, a jeśli już, to w superlatywach.

Umożliwi im to monitorowanie wydatków swoich obywateli i tłumienie sprzeciwu. Cyfrowe identyfikatory będą działały w jednej wspólnej sieci, w której będzie można odmówić podróżowania tym, którzy wyrażają sprzeciw wobec takiej tyranii. Na tym polega problem, gdy mamy do czynienia z zawodowymi politykami, ponieważ nie są oni po naszej stronie, lecz siedzą nad nami i patrzą na nas z pogardą.

W drugi weekend września 2023 roku w New Delhi grupa G20 przyjęła pod przewodnictwem Indii ostateczną deklarację w tej sprawie. Celem waluty cyfrowej jest wyeliminowanie szarej strefy. Rezygnacja z pieniądza papierowego uniemożliwi płacenie gotówką pod stołem. Twierdzą, że wyeliminuje to wszelką przestępczość, taką jak napady na banki, a nawet prostytucję. Twierdzą również, że wyeliminuje to możliwość zaistnienia runów na banki. Szacunki dotyczące nieopodatkowanej strefy gospodarki wahają się od 20% do 40%. Choć sprytnie stwierdzili, że nie ma dyskusji na temat wyeliminowania kryptowalut, to chcą przejąć wszystkie kryptowaluty, które pozwoliłyby nadal na istnienie szarej strefy.

Christine Lagarde przyznała, że cyfrowej waluty będą miały wbudowane systemy kontroli. G20 ogłosiło, że zgodziło się na budowę infrastruktury niezbędnej do wdrożenia cyfrowych walut i identyfikatorów. Jak ostrzegałem, to wszystko jest częścią roku 2032. Te wszystkie działania się nie powiodą, ale ostatecznie doprowadzą do rewolucji. Cyfrowa waluta przynosi zerowe korzyści ekonomiczne. Robią to wyłącznie po to, by kontrolować gospodarkę i eliminować szarą strefę.

Źródło zagraniczne: AmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Foxi 15.11.2023 13:14

  To jest bardzo zbrodnicze. Oni mogą przecież zablokować każdemu konto np pod takim pretekstem; że nie wstrzyknął sobie “obowiązkowego preparatu medycznego” Czemu ludzkość śpi i nie protestuje?

 2. emigrant001 15.11.2023 13:27

  gotowanie żaby ale do eliminacji gotówki jeszcze daleko, na szczęście.

 3. pikpok 15.11.2023 13:36

  Foxi, protestować? Już zachowują się jak ,,hodowlane bydło” czy ,,tresowane małpy”, świadome zagrożenia lub nie.
  emigrant001, wystarczy tajemnicza bakteria(np.grafenowa) i pozamiatane.

 4. Baltazar Bombka 15.11.2023 19:46

  No niech próbują. Powstanie drugi obieg. Wymiana za krypto albo za kapsle, to będzie nie do zatrzymania. Wtedy dopiero dowiedzą się co to szara strefa.

 5. Denisrozrabiaka 15.11.2023 19:51

  Baltazar a gdzie kupisz warzywka w mieście? W osiedlowym sklepiku? Ludzie łykną wszystkie gadżety i wcześniej z nie zapłacą.

 6. Denisrozrabiaka 15.11.2023 19:54

  @foxi – mamy telefony z internetem, po co nam protestować?
  Większość obywateli – 72 % bo tyłu głosowało, jest zachwycona stanem państwa polskiego.
  A jakieś promile mają protestować, kapslami się wymieniać?

 7. replikant3d 15.11.2023 21:13

  Zapomnieli dodać że te cyfrowe waluty będą miały ,,termin ważności,, Tak jak w Chinach. NIKT się już nie wzbogaci…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.