Syn Kadyrowa pobił mężczyznę za spalenie „Koranu”

Opublikowano: 28.09.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1715

Przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow opublikował wideo, na którym jego 15-letni syn Adam bije Nikitę Żurawela, który spalił „Koran”. Pochwalił syna za taki czyn i stwierdził, że „postąpił słusznie”.

„Nie lubię niedopowiedzeń. Zawsze lepiej postawić na ostatni punkt – zgodny z prawdą i szczery. W sieci wciąż trwa spór w sprawie pobicia przez Adama Kadyrowa spalacza Świętego Koranu Nikity Żurawela, wspólnika ukraińskich służb specjalnych. Czy tak było? Czy nie? Pobił go i postąpił słusznie. Co więcej, uważam, że ktokolwiek zniszczył jakiekolwiek Pismo Święte, w tym demonstracyjnie je spalił, obrażając w ten sposób dziesiątki milionów obywateli naszego wielkiego kraju, powinien zostać surowo ukarany” – Kadyrow napisał na Telegramie.

W szczególności powiedział, że w kraju obowiązuje „wyjątkowa ustawa chroniąca Pismo Święte, podpisana przez prezydenta Rosji Władimira Władimirowicza Putina”. Ponadto Kadyrow uważa, że Federacja Rosyjska wychowuje społeczeństwo „w ideałach tolerancji i wzajemnej miłości”.

„Wartości religijne obywateli kraju są chronione przez państwo na najwyższym szczeblu. I tego nie można odebrać prowokatorom! Niskie akty ingerencji w sacrum są właściwe tylko ludziom cynicznym, niemoralnym, pozbawionym kręgosłupa i skorumpowanym, którzy chcą wprowadzają zamieszanie w społeczeństwie, które nasze państwo wychowuje w ideałach tolerancji i wzajemnej miłości. Te obrzydliwości nie rozumieją języka, nie chcą budować państwa, rozwijać go. Tacy prowokatorzy i zdrajcy to chory guz na organizmie, który należy wypalić” – dodał Kadyrow.

Podkreślił, że jest dumny z czynu 15-letniego Adama. Według Kadyrowa jego syna zawsze wyróżniała chęć dorastania nie wśród rówieśników, ale wśród starszych. Podobno dzięki temu „kształtuje dorosłe ideały honoru, godności i ochrony swojej religii”. „Szanuję jego wybór” – podsumował przywódca Czeczenii.

Nagranie można zobaczyć na „Telegramie”.

Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.