Świnka Peppa rasistką?

Opublikowano: 30.09.2014 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 469

Wielokulturowość w Wielkiej Brytanii to porażka, stwierdziło aż 95 procent respondentów w badaniu opinii publicznej przeprowadzonym przez BBC. W programie Saturday Morning Live show respondentom zadano pytanie „Czy wielokulturowość się sprawdza?”. Tylko 5 procent odpowiedziało „Tak”; 95 procent „Nie”.

Przykładem jest sytuacja, w której rodzice z małym dzieckiem zostali nazwani rasistami i wyrzuceni z autobusu, kiedy zaczęli śpiewać cierpiącej na autyzm córce piosenkę z filmu rysunkowego „Świnka Peppa”.

Mieszkający w Rotherham Nick Barnfield i Sarah Cleaves jechali z córką Heidi autobusem z Sheffield do Doncaster, kiedy dziecko zaczęło płakać. Żeby uspokoić dziewczynkę, zaczęli śpiewać jej piosenkę z popularnej kreskówki dla dzieci „Świnka Peppa”, pochrząkując jak bohaterowie filmu. Skończyło się to wyzwaniem ich od rasistów przez pasażerkę w hidżabie oraz wyproszeniem z autobusu przez kierowcę. Kobietę w hidżabie najwyraźniej uraziły dźwięki naśladujące głos świnki, zwierzęcia uważanego przez muzułmanów za nieczyste. Ojciec dziecka mówi: „Podeszła do nas jakaś pani i dość agresywnym tonem oświadczyła, że jesteśmy nieodpowiedzialnymi rodzicami i że śpiewanie tej piosenki to rasizm. Potem poszła do kierowcy i poskarżyła na nas, nazywając rasistami. Kierowca zażądał, żebyśmy opuścili autobus, bo w przeciwnym wypadku wezwie policję. Powiedział: Po prostu wysiądźcie. Nie ma sensu robić sobie kłopotu.” Tak więc cała rodzina musiała wysiąść dwie mile przed swoim miejscem zamieszkania. Nick Branfield dodał: „To było upokarzające. Nie zrobiliśmy przecież nic złego, chcieliśmy tylko uspokoić dziecko”.

Dziennikarz portalu Breitbart London, James Delingpole, był gościem w tym programie. Podczas dyskusji na temat wyników powiedział: „Myślę, że porażająca większość w tym sondażu mówi sama za siebie. Eksperyment wielokulturowości w Wielkiej Brytanii odniósł absolutną porażkę i ludzie w końcu uświadomili sobie jej rozmiar. Rotherham jest jedynie przykładem tego, co dzieje się w całym kraju. To prawdziwa katastrofa. Myślę, że stanie się to punktem zwrotnym”.

Obecny również w programie lewicowy dziennikarz Owen Jones, wychwalający zalety międzyrasowego seksu, stwierdził: „Na szczęście faktycznie naukowe sondaże sugerują, że to dość pesymistyczne wyniki. Zawsze są jakieś napięcia, nad którymi musimy popracować. Musimy zbliżyć do siebie nasze społeczności”. Jednak Wielka Brytania ma jeden z najwyższych wskaźników międzyrasowych związków na świecie. Musimy zamknąć szkoły segregujące ludzi, takie jak szkoły wyznaniowe. Zbieramy biednych w określonych obszarach z powodu braku mieszkań komunalnych, a to nieproporcjonalnie dotyka ludzi z murzyńskich i mniejszościowych społeczności etnicznych. Promujmy żyjące wspólnie społeczności mieszane oraz zmierzmy się z przeciwnościami i obawami ludzi.”

Jednak coraz więcej wskazuje na to, że to właśnie wielokulturowość odpowiedzialna jest za rosnącą segregację w Wielkiej Brytanii. W zeszłym roku “Daily Mail” informował o fenomenie „White Flight” – wyprowadzki wielkiej liczby białych Brytyjczyków z Londynu. Pomiędzy 2001 a 2011 wyprowadziło się ich około 620 000, sprawiając, że etnicznie większość mieszkańców miasta jest teraz niebrytyjskiego pochodzenia.

Analiza powszechnego spisu ludności z 2011 roku pokazała, że 45 procent Brytyjczyków należących do mniejszości etnicznych w Wielkiej Brytanii mieszka w obszarach, gdzie biali Brytyjczycy stanowią mniej niż połowę populacji. Doprowadziło to do sytuacji, w której obszary zamieszkane przez duże skupiska muzułmańskich imigrantów stały się samozwańczymi „strefami muzułmańskimi”.

W 2008 w Birmingham muzułmański policjant zabronił dwóm chrześcijańskim kaznodziejom rozdawania fragmentów Biblii mówiąc: „Tu nie można nauczać Biblii. To muzułmańska dzielnica”. W ub. roku na YouTube ukazała się duża ilość nagrań pokazujących patrole szariatu we wschodniej części Londynu, oznajmiające niemuzułmanom, że nie mogą pić alkoholu na ulicy, ponieważ znajdują się w okolicy muzułmańskiej.

Lord Ashcroft przeprowadził rok temu sondaż, który pokazał ogromne wsparcie dla wielokulturowości – jej zwolennikami okazało się być 70 procent społeczeństwa, a tylko 30% było przeciw. Jedynie w środowisku Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP), większość ankietowanych, 57 procent, wyraziła swój sprzeciw wobec wielokulturowości.

Wyborcy pozostałych partii zdecydowanie opowiedzieli się za wielokulturowością – 71 procent wyborców Partii Konserwatywnej, 76 procent Partii Pracy i 89 procent elektoratu Liberalnych Demokratów.

Pośród respondentów należących do mniejszości etnicznych (ciemnoskórych pochodzenia karaibskiego, afrykańskiego, azjatyckiego, muzułmanów, hindusów i sikhów) 9 na 10 osób uważało wielokulturowość za coś dobrego.

Jednak rozwój Państwa Islamskiego uwypuklił tego lata problem dżihadystów, podróżujących między Wielką Brytanią a Bliskim Wschodem, spiskujących i przeprowadzających brutalne ataki na cywili. Ostatnio w Wielkiej Brytanii ogłoszono wysoki stan zagrożenia atakami, po tym jak ostrzeżenia o „atakach terrorystycznych w stylu zamachów w Mumbaju” zaczęły krążyć po Westminsterze (dzielnica rządowa Londynu – red.). Ataki w Mumbaju w 2008 roku w ciągu kilku dni doprowadziły do śmierci 164 osób, a rannych zostało 308.

Natomiast na własnym (brytyjskim) podwórku okazało się, że ponad 1400 dziewcząt było brutalnie atakowanych i gwałconych głównie przez muzułmanów w Rotherham, podczas gdy rada miejska i oficerowie policji przymykali oczy w obawie przez posądzeniem o „rasizm”.

Prawdopodobnie te wydarzenia zmieniły zdanie opinii publicznej na niekorzyść wielokulturowości, chociaż przydałyby się dalsze badania, żeby oszacować, jak dalece ta zmiana się rozpowszechniła.

Autorzy: aQ (akapity 1, 4-14), rol (2-3)
Na podstawie: www.breitbart.com, www.dailymail.co.uk
Źródło: Euroislam
Kompilacja 2 wiadomości na potrzeby “Wolnych Mediów”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

19
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Radek
Użytkownik
Radek

Wielokulturowość jak najbardziej, ale Europa w większości nie jest przygotowana na wielokulturowość. W społeczeństwie trzeba doprowadzić do współpracy różnych grup. Z islamem jest trudno, ale trzeba stosować metody zrozumiałe dla danej grupy społecznej.
W artykule myli się wielokulturowość z agresywnym islamem, gwałty z kulturą itd. Taka mieszanka propagandowa, która ma tylko robić szum medialny. Zastanawiam się czy takie trąbienie o agresywnym islamie nie służy stworzeniu podstaw do niszczenie wszystkiego co inne i obce. Najpierw trzeba udawać tolerancję, potem jak społeczeństwo nie wytrzyma “przymusu tolerancji” to zniszczy się wszystko co inne.

walirlan
Użytkownik
walirlan

Radek, o czym ty piszesz? Zastanów się trochę.

Chrześcijanie w krajach muzułmańskich nie mają żadnych praw, są bestialsko mordowani, a kościoły są palone.
Jak pojedziesz do jakiegoś kraju muzułmańskiego to muszisz naprawdę uważać, żeby ich w czymś nie urazić.

I teraz odwróćmy sytuację. Oni zalewają Europę dzięki polityce multi-kulti, chojnie płaconej z podatków białych, ciężko pracujących ludzi, których to ludzi się zadłuża, goni do roboty, aby spłacali te długi, wydłuża się wiek emerytalny i ogólnie jest katastrofa demograficzna jeśli chodzi o białych ludzi.

Oni tutaj przyjeżdżają, mają wiele dzieci, mnożą się i przybywa ich w zastraszającym tempie, I TERAZ NAJLEPSZE. TO MY MAMY SIĘ DOSTOSOWYWAĆ DO ICH RELIGII i KULTURY. To my ich obrażamy, to my ich gorszymy, TO MY MUSIMY CAŁY CZAS UWAŻAĆ, żeby ich nie obrażać.

Jak jesteś taki mądry to jedź do nich i promuj wartości chrześcijańskie, mów im, żeby to oni się dostosowywali do twoich zwyczajów, żeby przestali obrażać twoje uczucia religijne itd!
A do tego żyj na ich wysokich socjalach jak oni w Europie, i miej wiele dzieci!!!

Życzę ci sukcesu.

Ja widzę jedno. Właśnie dlatego Europa ginie jeśli chodzi o naszą rasę. I biali durni ludzie tego nie widzą, albo udają, że tego nie widzą. Po to zalewano nas propagandą o rasizmie i o poprawności politycznej.

Szkoda tylko, że rasizm nigdy nie działa w drugą stronę. Czarni, muzułmanie czy azjaci mają prawo być dumni ze swojego koloru skóry. Biały człowiek jeśli powie, że jest dumny, że jest biały, natychmiast będzie wyzwany od rasistów.

Jak muzułmanie protestują w Londynie czy innych europejskich miastach i krzyczą dziko przeciwko nam i grożą, iż będą nas zabijać, to MAJĄ OCHRONĘ POLICJI. Jak trzymają transparenty z napisami, że Europę czeka unicestwienie to jest w porządku. I to nie jest rasizm. To są ich prawa.

Zobacz ten film dokładnie:

https://www.youtube.com/watch?v=qoMeUcC_M20

Ale jak biały człowiek wypowie się, żeby wracali do swoich muzułmańskich rajów jak im się nie podoba w Europie, to natychmiast jest aresztowany i dostaje grzywny. Nie musiał im grozić śmiercią czy wyzywać tak jak oni nas.

To nie jest trąbienie o agresywnym islamie, to są fakty. Z resztą było to wszystko dokładnie przygotowywane, aby na tym tle wkrótce doszło do wielkich zamieszek na tle religijnym.

Nie na darmo ludziom zamykano gęby, że nie można było na nich nic powiedzieć, i nie na darmo aktualnie zaczyna podgrzewać się atmosferę przeciwko nim. To proste. Media na całym świecie należą do wąskiej grupy, która jest mistrzem w dziedzinie manipulowania otumanionymi tłumami.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

do @walirlan

Chciałem coś napisać, ale zgadzam się z twoim wpisem , a już dwoma rekami podpisuję się pod ostatnimi dwoma akapitami .

walirlan
Użytkownik
walirlan

Dzięki dagome12345.

Jeśli możesz, to napisz coś. Ciekawe jest dzielić się swoimi spostrzeżeniami czy doświadczeniami.

Ten filmik z Youtube jest przerażający i nie pokazuje on ŻADNYCH EKSTREMISTÓW MUZUŁMAŃSKICH tylko typowych i zwyczajnych muzułmanów, których dziesiątki milionów zamieszkuje Europę. Takich filmów jest pełno w sieci i trzeba mieć nerwy ze stali, aby je na spokojnie oglądać.

Z resztą zwycięstwa wyborcze w wielu krajach różnych prawicowych ugrupowań przeciwnych emigrantom zalewających nasz kontynent, a w szczególności muzułmanom, nie są dziełem przypadku. Nic nie dzieje się przez przypadek.

Ale i tak wielu ludzi wciąż nie wierzy w Protokoły Mędrców Syjońskich, które dokładnie przewidziały to, co wydarzyło się w XX wieku i to, co wkrótce nas czeka! Ktoś, kto je czytał, nie dziwi się temu, co aktualnie dzieje się na świecie.

Youpidou
Użytkownik
Youpidou

Przeczytałem powyższe komentarze i mnie one trochę rozbawiły.

@radek
“Zastanawiam się czy takie trąbienie o agresywnym islamie nie służy stworzeniu podstaw do niszczenie wszystkiego co inne i obce.”
Choć w mojej opinii chrześcijaństwo/judaizm/islam to kult religijny, to cała akcja jaka ma miejsce w mediach, terroryści tu i tam, grożą Europie bla bla bla, gdyby tak było dawno by coś wysadzili, a to tylko groźba. A tak naprawdę ta cała nagonka ma spowodować, aby ludzie NIENAWIDZI muzułmanów, żeby się ich bali i byli agresywni wobec nich, ba by został zlikwidowany. I jak widać świetnie im to idzie.

@walirlan
Fajnie jest podbijać i kolonizować Afrykę, Amerykę, Indie, ale jeśli ktoś to robi w Europie to już źle?
Pojęcie multikulturowi świetnie wyjaśniła pewna pani z ziemi obiecanej.
https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ

Czy tak wygląda (były) dyktator Libii?
https://www.youtube.com/watch?v=aJURNC0e6Ek

Sytuacja opisująca Francję
http://www.youtube.com/watch?v=wvzsiu0hdBA

“Jak muzułmanie protestują w (…) europejskich miastach i krzyczą dziko przeciwko nam i grożą, iż będą nas zabijać, to MAJĄ OCHRONĘ POLICJI. Jak trzymają transparenty z napisami, że Europę czeka unicestwienie to jest w porządku. I to nie jest rasizm. To są ich prawa.”
Jasne, że ich prawa, żyją w WOLNYM DEMOKRATYCZNYM państwie, mogą głosić swoje racje, przecież nikogo nie krzywdzą, nie zabijają.

“jedź do nich i promuj wartości chrześcijańskie” Bogate kraje mogą na to pozwolić, a nawet muszą, bez tego nie ma pieniędzy. Tak samo w Europie, wiele meczetów nawet te w Polsce (nowy meczet) są finansowane m.in. przez Arabie Saudyjską. Dlatego ważne jest wspieranie obecnego rządu w Syrii i Libanie z dala on syjonistycznej ‘demokracji’. I wszelakiej pomocy wojennej, gdzie bombardują miasta, jeśli w ogóle trafiają w ‘dżihadystów’.
To, że misje religijne są dostępne i legalne to wina władz. Mnie osobiście nie przerażają starsze osoby na ławkach oraz stojący w centrum miast świadków jehowych, do nikogo nie namawiają – kto chce to podejdzie.
W Europie ( Brytania, Szwecja, Holandia, Norwegia) jak i w Australii muzułmanie świetnie robią różne ‘dawah mission’ [polecam na youtube] wiele z nich lepiej mówią o BOGU niż nie jeden kleryk. Rozmawiają na ulicy o ‘swojej’ i ‘twojej’ wizji światopoglądowej. Dużo ludzi po kilkunastominutowej rozmowie przechodzi na Islam, nikt ich do tego nie zmusza, żyją w DEMOKRACJI

walirlan
Użytkownik
walirlan

@ Youpidou:

jak widzę pojęcie DEMOKRACJI jest dla ciebie bardzo zrozumiałym słowem. Ale co się dziwić, wszak chyba niewielu ludzi wie czym jest, a czym nie jest DEMOKRACJA.

Jeśli ty, Youpidou, gdzieś publicznie albo przed moim domem będziesz mi groził, że mnie zabijesz, np. poprzez ścięcie mojej głowy, jeśli stwierdzisz, że moje wartości i wierzenia są rakiem (np. chrześcijaństwo), a twoje wartości (np. Islam) są jedyną odpowiedzią na tego raka, jeśli będziesz mi groził, że zniszczenie jest na mojej drodze, że mam iść do piekła, że na rzeź ze mną, bo nie zgadzam się z tobą i twoimi chorymi poglądami,…a do tego, jeszcze cieszysz się OCHRONĄ BOBIKÓW, za którą to ochronę płacę ja…

i teraz jeśli ja, walirlan, gdzieś publicznie albo przed swoim domem WCALE NIE GROŻĘ CI, że cię zabiję, np. poprzez ścięcie twojej głowy, jeśli nie narzucam ci swoich wartości i nie wmawiam ci, że twoje wartości są rakiem, a moje są jedyną odpowiedzią na tego raka, NIE DRĘ GŁOŚNO MORDY JAK TY, że zniszczenie jest na twojej drodze lub masz iść do piekła, lub że na rzeź z tobą, A JEDYNIE PROSZĘ CIĘ, ŻEBYŚ ODSZEDŁ SPOD MOJEGO DOMU SKORO CI SIĘ TU NIE PODOBA i za to wszystko ZOSTAJĘ ARESZTOWANY PRZEZ BOBIKÓW, na których istnienie płacę ze swoich podatków…

TO FAKTYCZNIE WITAM W DEMOKRACJI!

Piszesz:

Muzułmanie żyją w WOLNYM DEMOKRATYCZNYM państwie, mogą głosić swoje racje, przecież nikogo nie krzywdzą, nie zabijają!!!

Czyli:

Grożenie nam śmiercią, zastraszanie nas, dzikie wrzaski i wycia to głoszenie swoich racji? I za to mają ochronę policji?

A w jakim państwie żyją brytyjczycy, którzy nie grożąc im śmiercią tak jak oni im, za kontrmanifestację zostali aresztowani i skazywani na kary grzywny? W demokracji?

Jesteś strasznym ignorantem. Tam gdzie stanowią przewagę mordują w okrutny sposób wszystkich chrześcijan. To jest ich prawo. Zaczeli już to robić w Europie. Przykłady w Holandii, Anglii i Francji.
Że tego nie robią na wielką skalę, to dlatego, że jest ich jeszcze za mało w stosunku do nas. Ale to się zmienia.

Bronisz tak bardzo muzułmanów, a naskakujesz na europejczyków?

Czy można obrażać kraj, który dał ci gościnę i grozić jego obywatelom ścinaniem głów, holocaustem, zastraszając go przy całkowitym poparciu rządu tego kraju (ochrona policji)?

A tak się dzieje. A dla odmiany:

Czy możesz sobie wyobrazić chrześcijan, którzy na ulicach miast irackich robią demonstrację przeciwko Islamowi i mieszkańcom Iraku, przy poparciu władz i policji irackiej???

Nie wiem co by się wtedy działo. W parę minut to miejsce zalane byłoby krwią. Wszyscy demonstrujący mieliby ścięte głowy albo poderżnięte gardła.

Człowieku, gdzie ty żyjesz?

walirlan
Użytkownik
walirlan

I jeszcze jedno Youpidou:

Czy demokracja polega na tym, że jeśli dam ci w mordę, skopię ci d…,zacznę wyzywać i grozić śmiercią tobie i twojej rodzinie, to cieszy się to poparciem policji i rządzących i ja mam ochronę,…

…a jeśli ty powiesz mi, żebym przestał cię bić i ci grozić, żebym sobie wrócił skąd przyjechałem, to ty masz problemy z prawem i je łamiesz?

Powołujesz się na bogate kraje islamskie, które sponsorują muzułmanów w Europie?

TO DLACZEGO TE KRAJE NIE PRZYJMĄ SWOICH UMIŁOWANYCH BRACI DO SIEBIE? Dlaczego ci ich umiłowani bracia muszą emigrować do paskudnej i działającej im na nerwy Europy

Dlaczego muzułmanom wszystko przeszkadza, tylko nie pieniądze?

Skierowałeś do mnie pytanie:

Fajnie jest podbijać i kolonizować Afrykę, Amerykę, Indie, ale jeśli ktoś to robi w Europie to już źle?

Czy ja napisałem coś przeciwko Afryce, Ameryce czy Hindusom? I czy na ten temat się wypowiadałem?

A poza tym czy wobec tego twoim zdaniem dzisiejsi politycy kierują się wyrzutami sumienia sprowadzając tylu emigrantów do Europy? Czy to zadośćuczynienie? To dlatego nam zabierają środki do życia, niszczą podatkami, powodując niż demograficzny europejczyków, i po to podwyższają wiek emerytalny, żeby pomóc tym nacjom?

Żyjesz w innym świecie. Albo śpisz bardzo głęboko. Ale to nic, ważne, że cię rozbawiłem.

walirlan
Użytkownik
walirlan

Dodatkowo pytasz się mnie:

Fajnie jest podbijać i kolonizować Afrykę, Amerykę, Indie, ale jeśli ktoś to robi w Europie to już źle?

Czy ja coś pisałem przeciwko afrykanom, amerykanom czy hindusom?

A poza tym mam wrażenie, że ty naiwnie wierzysz politykom, iż oni teraz zalewają Europę falą imigrantów, żeby dokonać jakiegoś zadośćuczynienia??????Tak patrzysz na obecną sytuację w Europie?

Po latach kolonizacji tych kontynentów nasi politycy robią raj dla różnych innych nacji, a piekło dla nas???

Koń by się uśmiał, drogi Youpidou.

Też czytając twój komentarz nieźle się ubawiłem

walirlan
Użytkownik
walirlan

I jeszcze jedna mała uwaga o kolonizacji! :-)

To nie afrykanie, amerykanie czy hindusi kolonizują Europę. Robią to przywódcy państw unijnych, europejczycy, którzy ich sprowadzają do Europy i utrzymują na koszt podatników.

Z historii wynikało, że to europejczycy jeździli kolonizować i podbijać inne narody, a nie te narody ściągały europejczyków…żeby same je podbijały.

Chyba pomyliły ci się pojęcia.

Youpidou
Użytkownik
Youpidou

@walirlan

Żyję w Polsce i nie bronie muzułmanów. Dla mnie Islam, Chrześcijaństwo, Judaizm to jedna i ta sama religia napisana przez człowieka. Czy prorocy są prawdziwi – czemu nie, mogli nas nauczać co jest be a co fe i co stworzycielowi przeszkadza, jak np. chciwość.
Na każdym zakątku świata był jakiś prorok, w Indiach Budda, w Palestynie Jeszu a na bliskim wschodzie Mahomet. Gdyby człowiek byłby na tyle mądry to mógłby czerpać wiedze ze wszelkich świętych ksiąg a nie tylko z jednej i się kłócić, że moja to ta najważniejsza a inni ukarze BÓG. Dziwne, że w Polsce byli Słowianie, lecz komuś to się nie podobało, więc ich wytępili w imieniu właśnie ‘tolerancji’ i mamy chrześcijaństwo, równie dobrze mógłby być to Islam (wtedy może nie byłoby oprocentowania) przecież nie raz u nas byli muzułmanie i nadal są, mieliśmy ich nawet w armii. Tak samo w Brytanii walczyli ludzie sikhu, to teraz mają ich wygnać?

Stwierdzam fakt, że polityka zachodu jest g*wno warta, a wszelkie państwa zabiegały o tanią siłę roboczą;
http://www.youtube.com/watch?v=wvzsiu0hdBA

I o to aby był różnorodny;
https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ

Nie moja wina, że rządy zachodu nie powiedziały STOP w ściąganiu masy ‘imigrantów’. Lepszym wyjściem byłoby polepszenie życia tam skąd oni pochodzą: fabryki, oczyszczalnie, wodociągi, opieka medyczna itp.
Człowiek biały chce jak najwięcej i najszybciej [najlepiej na teraz].
Pierwsze co zrobili biali ludzie (przecież nie Chińczycy) w Libii to zajęcie rafinerii a nie obezwładnienie Kadafiego, a jak widać ludzie go kochali bardziej niż nie jednego prezydenta wybranego demokratycznych wyborach w państwach europejskich. Nie widziałem ludzi, którzy cieszyli się tak z Kaczyńskiego, Sarkozy’iego, Komorowskiego, czy Wałęsy jak w tym przypadku Kadafiego:
https://www.youtube.com/watch?v=aJURNC0e6Ek

Zawsze się znajdzie jednostka, która się odchyla od pozostałych; jedni kibice pomagają charytatywnie – czy pokazują ich w tv? Wątpię. Lecz za liczne akty wandalizmu ‘kibice’ jednych drużyn toczą bójki – tuż to świetny reportaż na wieczorne fakty dla ludzi, którzy z pracy wrócili zmęczeni.
Jak słyszysz w mediach o księdzu pedofilu to stwierdzasz, że wszyscy tacy są? Czy są pedofile innego zawodu, jak astronauta, tłumacz przysięgły itd. – jak są to nie mówią o tym w mediach, lepiej napisać o księdzu.

Ps. Dlatego pisałem o DEMOKRACJI. Gdzie jest nasza wolność słowo dla wszystkich, masz to nawet w konstytucji [Art. 35.]. Demokracji nie ma, my tylko w ramach DEMOKRACJI chodzimy na wybory i głosujemy na ludzi, którzy zmienią się stołkami i posadzą je swoimi. Jedyną demokracją jest ta w Szwajcarii reszta to rząd koalicji, którzy robią prawo pod siebie, nie pod głosem ludu. Chociaż z drugiej strony jak referendum w sprawie Szkocji zostało sfałszowane, to po raz kolejny dowód na to, że demokracja jest guzik warta.
PS2. Jesteś tak zagorzałym przeciwnikiem, możesz wciąż protestować przeciwko Islamizacji Polski przed nowo budowanym [podobno wahabickim] meczetem w Warszawie. Masz do tego prawo, masz prawo do wygłaszania swoich poglądów. Tylko unikaj benzyny z krajów arabskiego. Nie pozwól na finansowanie muzułmanów.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeden radykalny muzułmanin Anjem Choudary, jest Brytyjczykiem i podobno został zatrzymany. Więc walka z eksterminacją jest obecna.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozwolę dodać link z facebook’a :
https://www.facebook.com/SyrianPerspective2/posts/743543755691292
https://pl-pl.facebook.com/alalamarabic/posts/761015970601887

sacro
Użytkownik
sacro

To ciekawe, że każdy kto najgłośniej krzyczy o dyskryminacji sam jest największym rasistą jak żydzi, cioty, murzyni w USA czy muslimy. W dzisiejszych czasach słowo dyskryminacja służy do uzyskania przywilejów dla ułomów mających problemy z samoakceptacją. Nie dajmy się zwariować jakimś maniakom, wszyscy jesteśmy ludźmi i jeżeli nie mamy ojca ministra musimy sobie radzić.

Radek
Użytkownik
Radek

W dużej mierze zgadzam się z kolegą Youpidou. Ja nie twierdzę, że islam jest dobry, lub nie jest problemem dla wielu krajów. Uważam, że swoje należy chronić, ale to nie powinno powodować agresji na “innych” bo często ci inni są od nas/anglików bardziej pokojowi i bardziej tolerancyjni. W Polsce NIE MOŻESZ się ubrać jak chcesz, dotyczy to szczególnie facetów, bo może się to komuś nie spodobać i można za to oberwać. W niektórych krajach islamskich jest o wiele gorzej, ale nie musimy porównywać się z najgorszymi.

walirlan
Użytkownik
walirlan

@Youpidou

Ja wiem jaka jest prawda o Kadafim. Wiem, że Libia nie była zadłużona u banksterów z IMFu, i wiem, dlaczego Kadafi zginął. Wiem, że z najbiedniejszego kraju w Afryce uczynił go najbogatszym. Wiem, że lichwa w tym kraju była zabroniona, bo Islam jej się sprzeciwia.

Rozumiem dlaczego USA wraz ze swoimi przydupasami z UE atakuje jeden kraj po drugim, i dlaczego USA wznieca konflikty w różnych miejscach na świecie w tym samym czasie.

Cel tej polityki jest bardzo widoczny na jedno dolarowym banknocie.

Wiem dlaczego sponsuruje tkz. Izrael (syjonistów) i co się dzieje w Palestynie i dlaczego.

Wiem, że USA z UE celowo wznieca konflikty i je podtrzymuje przez lata i że dlatego sprowadzani są emigranci do Europy jako biedni uchodźcy, często, ale nie zawsze, z terenów objętych wojnami, które celowo wznieciły USA i ich marionetki.

Dlatego trochę ironicznie się Ciebie pytałem poprzednio czy ty naiwnie wierzysz politykom, iż oni teraz zalewają Europę falą imigrantów, żeby dokonać jakiegoś zadośćuczynienia.

Chyba idiota uwierzy, że oni się troszczą o imigrantów, bo mają dobre serduszka. Oczywiście ta brudna polityka jest prowadzona celowo.

Trochę mnie dziwi, że nie dostrzegasz jednak pewnych różnic między religiami tylko są one dla ciebie wszystkie takie same. Zaznaczam, że nie wierzę w żadną religię i twierdzę, że są wymysłem niegodziwych ludzi i służą do kontrolowania mas. Ale dostrzegam w nich znaczne różnice.

Wybacz, ale twierdzenie, że Islam, chrześcijaństwo czy judaizm to ta sama religia (niezależnie czy wymyślona przez człowieka czy nie) jest bardzo niemądre.

Ktoś kto się zajmuje problematyką Islamu dostrzeże, że to nie jest religia tylko ideologia.

Co do chrześcijaństwa jest ono zdominowane przez Watykan, a ten nie ma nic wspólnego z naukami Jezusa Chrystusa, a mimo tego przywłaszczył sobie on do niego jakąś wyłączność.

Prawo mojżeszowe też potępiało lichwę czyli spłacaniem jakichś odsetek od pożyczek. A mimo to żydzi (a tak naprawdę syjoniści) opanowali i zadłużyli poprzez lichwę cały niemal świat.

Historia tkz. chrześcijaństwa jest również parszywa. Jak Chrystus mówi A, to jego tkz. naśladowcy mówią i czynią B. Jak on mówi B, to oni robią C. W zasadzie przeciętny chrześcijanin wcale nie zna Biblii, bo ta księga go obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.

Różnice między tymi dwoma religiami można zauważyć jak chrześcijanie zareagują gdy ktoś źle się wypowie na temat Chrystusa albo spali np. Biblię. W sumie większość w ogóle nie zareaguje, a inni się co najwyżej oburzą. Nie spowoduje to żadnego rozlewu krwi. I nie musisz powoływać się tutaj na historię kościoła, która jest jednym wielkim rozlewem krwi, ponieważ ta organizacja sama sobie przywłaszczyła imię Jezusa, ale jest całkowicie przeciwna jego naukom, na które sama się powołuje. Nie ma nic wspólnego z Chrystusem.

Jak zachowają się muzułmanie gdy obraża się ich proroka, Mahometa, albo Koran? Nie mówiąc o spaleniu Koranu?

Jeśli są dominującą religią to natychmiast spowoduje to rozlew krwi, giną kobiety i bezbronne dzieci, najczęściej kobiety przed poderżnięciem gardła są gwałcone.

Zobacz tę stronę. Jest tam materiał, który każdy powinien obejrzeć:

http://www.wnd.com/2014/03/christians-throats-slit-in-pagan-slaughterhouse/#XbeuZp4Mg5d0Fr5X.99

Obejrzyj je sobie na spokojnie i przemyśl jeszcze raz tę sprawę. Ja po obejrzeniu tych filmów potrzebowałem sporo czasu, aby dojść do siebie.

@sacro, dokładnie. Dlatego pisałem, że rasizm jest tylko sprzedawany białym ludziom, a ci go kupują.

Paradoks tej sytuacji jest taki, że jak powiem coś złego na muzułmanina, żyda czy afrykanina, to jeszcze szybciej niż oni, obrazi się na mnie jakiś biały idiota…
Często biały szybciej nazwie cię rasistą niż zrobi to czarny, muslim czy afrykanin.

Ciekawe jest to, że większość z tych ras nas nie lubi, ale oni nigdy wzajemnie się nie będą wyzywać od rasistów. Natomiast biali ludzie jak najbardziej.

Ty kopniesz czarnego w cztery litery przy innych białych, to biali cię zrugają. Będziesz pier… rasistą.

Czarny kopnie białego w d…przy swoich ziomkach, to inni czarni będą mieli z tego uciechę. I żaden swego kolegi nie nazwie rasistą.

Generalnie nie chodziło mi o to, żebyśmy się zajmowali aż tak bardzo różnicami pomiędzy samymi religiami i ich księgami. Odbiegliśmy od istotnego problemu jakim zagrożeniem jest Islam.

Nie miałbym nic przeciwko tej religii jakby uczyła szacunku i miłości do innych religii i kultur. Ale tak nie jest. Gdziekolwiek oni się pojawiają natychmiast narzucają swoją ideologię, obrażają się, i krzyczą, że ich gospodarze obrażają ich uczucia religijne. Grożą śmiercią, ścinaniem głów, holocaustem, i każą nam iść do piekła. Nic im się nie podoba w naszej kulturze, choć jak ich jest gdzieś mało to jeszcze tak głośno i oficjalnie tego nie głoszą. Ale jak zaczyna ich przybywać to wszystko się diametralnie zmienia.

Myślę, że wciąż nie zrozumiałeś tego, o czym piszę. Z jakiegoś powodu jako biali, z naszym chrześcijańskim dziedzictwem, choć ja nie mam nic wspólnego z tkz. religiami chrześcijańskimi ani innymi, zawsze z Islamem przegrywamy.

Przegrywamy u nich i przegrywamy w Europie u siebie w domu.

Nie ma znaczenia czy jest ich większość (wtedy przeważnie brutalnie mordują białych i swoich braci, którzy przeszli na chrześcijaństwo), czy jest ich mniejszość (tak jak w Europie).

Wszędzie musimy się dostosować do nich. Niektóre państwa zrezygnowały z wielu świąt, symbolów czy tradycji wielowiekowych, ponieważ URAŻAŁY ONE UCZUCIA MNIEJSZOŚCI MUZUŁMAŃSKIEJ. To jest właśnie poprawność polityczna, która na wiele lat zamknęła białym ludziom gęby na kłódkę. A oni rośli z siłę i dlatego już słyszy się w jednym kraju po drugim o wprowadzaniu prawa szariatu. A co to jest szariat, to chyba nie muszę tłumaczyć. Każdy sam sobie może znaleźć informacje na ten temat.

Jak rządy mogły powiedzieć STOP emigrantom jak była to celowa ich polityka??? Jak mogły sprzeciwić się polityce, którą same przez lata prowadziły?

A że dzisiaj gdy w Europie robi się coraz niespokojniej i celowo zmienia się nastrój co do emigrantów, to teraz mogą sobie poudawać, że mieli szlachetne cele, że może do końca polityka multi-kulti nie była przemyślana, że może jednak był to błąd, itd.

Takie teksty są dla mas, które jeszcze wierzą telewizji.

Komzar
Użytkownik
Komzar

Islam to jedna sprawa a imigranci to druga. Myślę, że wielu z was nie żyło wśród tych nacji. To nie chodzi o ich kulturę ale o mentalność. Dlatego wytworzyli inną kulturę i nie ma szans by te grupy społeczne połączyć.
Ci z bliskiego wschodu z natury są leniwi i technologicznie nierozgarnięci. Nie dlatego, że są mało inteligentni ale dlatego, że ich to nie interesuje!
Nawet jak się wśród nich żyje to trudno pojąć ich tok myślenia i wartości. Ogólnie takie narody powinny żyć sobie osobno i nikt się nie powinien do nich wtrącać.

Youpidou
Użytkownik
Youpidou

@walirlan

Skoro wiesz, jaka jest prawda o Kadafim, to dlaczego ludzie masowo z Libii uciekają do Francji/Hiszpanii/Włoch? Czemu ludzie ich przyjmują?
Czemu oni nie jadą do pozostałych krajów muzułmańskich [Egipt, Algieria, Arabia Saudyjska] lub do wyzwolonych Amerykanów przed złą dyktaturę.
Podpowiem Ci – mamy prawa człowieka i MUSIMY ich uratować i przyjąć do nas. Przecież oddawanie ich z powrotem z miejsca skąd przybyli lub strzelanie do nich, byłoby niemoralne – złamalibyśmy liczne międzynarodowe prawa wolności.
Skoro ludzie tak dzielnie walczyli o ‘ich wolność’, o dobra ziemi w krajach afrykańskich to karma ich w końcu dopadła. A, że inne kraje szukali taniej siły roboczej lub chcieli być bardziej różnorodni to wina wyborców, że ciągle popierają tą samą władze.

Powiedziałeś, że religie są różne. Ciekawe, że wiele mamy wspólnego:
Ludzie potrafią modlić się do mekki, do posągów i obrazów, lecz do Boga to mało kto potrafi. Poza tym Jezus jest w Koranie, więc dlaczego są inne? W księgach kobieta jest gorsza od mężczyzny, wierzący mają szanować wiarę innych ludzi – bo jesteśmy wszyscy braćmi (dziwne, że wszyscy je łamiemy).
To, że nikt nie reaguje na podarcie Biblii przez Muzułmanina świadczy o tym, że mają to w głębokim poważaniu.

”Jak zachowają się muzułmanie gdy obraża się ich proroka, Mahometa, albo Koran? Nie mówiąc o spaleniu Koranu?”
Właśnie BRONIĄ swoich idei, wartości religijnych lepiej niż nie jeden Chrześcijanin na wyspie. Dodając do tego śmieszną demokrację, konstytucję i prawa człowieka mamy efekt jaki mamy w krajach jakie wymieniłeś.

Widziałem stronę podesłaną przez Ciebie, widziałem gorsze rzeczy w Europie [Wołyń], Afryka [w Ruandzie] i Palestyna.

“Dlatego pisałem, że rasizm jest tylko sprzedawany białym ludziom, a ci go kupują.” – To tak samo, jak z prawem człowieka, one nie działają dla białych ludzi. To dlatego ‘muzułmanie’ wyśmiewają naszą Europę: mają prawo do protestów, głoszą swoje hasła, “sharia law/police” czy napisane przez Ciebie dostosowywanie się do nich na naszych ziemiach, wykorzystują naszą naiwność i głupotę, gdyby to zrobili w swoim kraju to pewnie już dawno by ich nie było.

“Jak rządy mogły powiedzieć STOP emigrantom jak była to celowa ich polityka??? Jak mogły sprzeciwić się polityce, którą same przez lata prowadziły?”
Po prostu – zamykamy granice, wychodzimy z Schengen, z UE, zabieramy zasiłki dla imigrantów, urodzone dziecko imigranta nie ma obywatelstwa kraju w którym się urodziło. Któreś z tych ciężko wprowadzić w życie?

“Przegrywamy u nich i przegrywamy w Europie u siebie w domu.” – Tak jak w naturze, liczy się się spryt i mięśnie a słabszy gatunek przegrywa.

walirlan
Użytkownik
walirlan

@Youpidou

Mamy prawa człowieka i dlatego musimy ratować imigrantów???

Człowieku, czy ty żyjesz na ziemi czy chodzisz cały czas naćpany??????????????

Europa tonie w długach, wali się demograficznie, mamy coraz mniej dzieci, opieka medyczna dla mas upada na naszych oczach, system emerytalny się wali na całego, mamy całe miliony bezdomnych ludzi na całym kontynencie, i nikt tutaj nie mówi o żadnych prawach człowieka,

…a ty wyjeżdżasz tutaj z prawami człowieka dla emigrantów?

Ale czego mogłem się spodziewać.

Przecież muzułmanie wykorzystują SWOJE PRAWA grożąc nam śmiercią. A to, że my nie mamy żadnych praw, żeby nawet nie mówić głośno o tym, iż nam się to nie podoba, TO NIC WAŻNEGO.

Także to, że my nie mamy już praktycznie żadnych praw w Europie, to też nie ważne. Ważne, że mają je emigranci.

Oj pogubiłeś się kolego. Żegnam. Już nie chce mi się z tobą dyskutować!

matimozg
Użytkownik
matimozg

Waliran dzieki za ostatnie komentarze pod artykułami, pisz jak najwiecej dobrze sie to czyta.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

@walirlan

Jestem za swobodnym przepływem obywateli miedzy krajami ,ale trzeba dbać o równowagę.
Ostatnie 50-70 lat pokazały ,że wielcy tego świata robili wszystko aby tą równowagę zachwiać.
Tam gdzie im to było na rękę z punktu widzenia ekonomii obsadzali największych sadystów, popaprańców, ćwierć mózgów itd. Byle tylko nie pozwolili na dojście ludności do głosu , stworzenia jako tako sprawiedliwie rządzonego państwa , no i oczywiście zasoby mineralne mają być sprzedawane odpowiednim firmą po odpowiednich cenach.
Przez dziesięciolecia narosły wielkie antagonizmy miedzy ludnością tych krajów, bo obalić sadystę może zazwyczaj jeszcze gorszy sadysta ( nie wierzę w moc tańczenia wokół ognista, śpiewania pacyfistycznych piosenek i rozdawania kwiatków).
W ten sposób zlikwidowano jakikolwiek głos rozsądku płynący z krajów muzułmańskich .

W mojej opinii były to ruchy celowe.
Następnie dzieci, rodziny, bliscy tych wszystkich radykałów sprowadzono do europy. Pozwolono pracować, dano socjal i przerysowane prawa.
Doprowadziło to do sytuacji,że nagle człowiek który nie mógł nic powiedzieć w swoim kraju bo groziła by mu za to śmierć, rozsiewa swoje radykalne poglądy w Europie.
Przykład z mojego życia — Pracowałem w Anglolandzie przez jakiś czas. Pierwszą praca było smażenie burgerów. Miałem w pracy murzyna i wyznawce islamu. Po pewnym czasie byłem zirytowany tym ,że ja musiałem zapierniczać jak mały motorek bo murzyn na każdą dodatkowa pracę reagował tym ,że biali go nie będą wykorzystywać, a muzułmanin w ciągu dniówki oprócz przysługujących przerw mówił ,że idzie się pomodlić( może i się modlił ale zawsze waliło od niego papierosami jak wracał). Gdy chciałem dłuższych przerw lub mniejszej ilości obowiązków szef powiedział otwarcie ,że jak nie zostanę czarnym lub nie zostanę muzułmaninem to nic z tego, bo obecnie to biały chrześcijanin nie ma praw na Wyspach :)

Do tego momętu nie zastanawiałem się nad problemem praw nadawany imigrantom ( w Polsce nie ma ich wielu, wiec na problem nie zwróciłem uwagi). To skłoniło mnie do poczytania na ten temat . Tylko,że jedyne informacje jakie mogłem znaleźć były stronach z “teoriami spiskowymi”itd.

Pisałem o tym już w kilku komentarzach na WM – jestem świecie przekonany, że obecna sytuacja panująca w Europie , na bliskim wschodzie jest w większości sprytnie zaplanowana. Smutna jest kwestia tego, kto najwięcej na tym straci i czyja krew zostanie przelana w razie konfliktu społecznego w Europie – będzie to niestety moja krew , twoja krew @walirlan oraz krew @Youpidou …………..

walirlan
Użytkownik
walirlan

@matimozg, czasem coś napiszę i skomentuję! Dzięki za miłe słowa.

@dagome12345, ja mieszkam od 10 lat w Irlandii i też wiem coś na ten temat, chociaż tutaj muzułmanów w porównaniu z UK jest naprawdę mało, i całe szczęście.

Jasne, że wszystko co się aktualnie dzieje na całym świecie zostało najpierw DOBRZE I STARANNIE zaplanowane i widzimy jak jest realizowane. Media dbają o to, aby zwykli ludzie w ogóle nie wiedzieli i nie rozumieli tego wszystkiego i trzeba im przyznać, że dobrze wykonują swoją pracę.
Pomimo dziesiątek lat jeśli chodzi o niepokój na bliskim wschodzie, to kto z waszych przyjaciół wie, co tam tak naprawdę się dzieje?

Ja tak samo nie interesowałem się wieloma sprawami do momentu wyjazdu z Polski. Za to pamiętam jak w 2000 lub 2001 roku mój dobry kolega opowiadał mi po przyjeździe z Francji, że są tam całe potężne osiedla z muzułmanami, którzy dobrze sobie żyją z socjalów i mnożą się jak króliki. Pomyślałem sobie o niesprawiedliwości. Jak to jest, że ja w moim rodzimym kraju zapier…za marne pieniądze, a oni sobie tam dobrze żyją BEZ PRACY…

Ale oczywiście trzeba samemu to zobaczyć na własne oczy. Inaczej to jakieś science fiction.

Oczywiście po przyjeździe do Irlandii poznałem polaków, którzy pracowali już wtedy w domach dla uchodźców z różnych krajów arabskich czy afrykańskich. Jeszcze wtedy tego nie rozumiałem choć dziwiło mnie parę rzeczy:

Jak to jest, że oni mieszkają sobie w takich ośrodkach, a mimo tego nie potrafią sobie coś ugotować, posprzątać sobie pokój, czyli inaczej rzecz ujmująć, dlaczego nie potrafią najprostszych rzeczy? Dlaczego biali ludzie muszą im wszystko robić?

Czy ja, człowiek, który ciężko pracuje, mam służących, którzy mi ugotują posiłek albo posprzątają mi mieszkanie czy zmienią pościel? Nawet jeśli stracę pracę i jestem na socjalu to czy ktoś mi usługuje?

Oczywiście potem dowiedziałem się, że takich anomalii jest pełno. Np. zwykli ludzie muszą ciągle oszczędzać na ogrzewaniu, które w ciągu krótkiego okresu poszło w Irlandii w górę o 100 procent, a tymczasem nasi przybysze z powodu upałów w swoich pokojach, przy gorących grzejnikach, siedzą sobie przy otwartych oknach, NO BO PRZECIEŻ oni nie płacą za to żadnych pieniędzy, itd.

Również dziwiło mnie ile kobiet jest w ciąży, albo otoczonych gromadką swoich dzieci…

I tak sobie pomyślałem o Polsce, jak ciężko jest moim rodakom myśleć choćby nawet o jednym dziecku! A jeszcze niedawno pan Donald Tusk podniósł VAT na ubranka dziecięce z 8 do 23 lub 25 procent, bo tego rządała komisja europejska…

Także kłania się tutaj DEMOKRACJA i PRAWA CZŁOWIEKA, o których wczoraj wspominał tak sumiennie Youpidou.