Superman w nowym komiksie będzie biseksualistą

Opublikowano: 13.10.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1502

Absurdy dotyczące politycznej poprawności dotarły także do świata komiksów. Jeden z najsłynniejszych superbohaterów został biseksualistą zakochanym w dziennikarzu.

Seria komiksów pt. „Superman: Son of Kal-El”, dotyczy Jonathana Kenta, który jest synem Clarka Kenta, znanego jako Superman. Jon Kent okaże się być osobą ze skłonnościami homoseksualnymi, ponieważ zakocha się w niejakim Jayu Nakamurze, który jest jego przyjacielem.

Jonathan Kent jest w tej serii nowym ziemskim Supermanem, podczas gdy Nakamura to posiadający różowe włosy dziennikarz-reporter. Kent obdarzy swojego przyjaciela homoseksualną miłością z powodu… „psychicznego i fizycznego wypalenia związanego z próbą ocalenia każdego, kogo się da”.

Na dwóch ujawnionych przez wydawnictwo DC Comics ilustracjach widać, jak Superman całuje się z Nakamurą i siedzi z nim na dachu. Nie da się ukryć, że tego typu działania, choć cieszą środowisko LGBTQ+, czynią z tej ikony popkultury jej własną karykaturę.

Takie mamy jednak czasy, że za chwilę Hulk będzie miał kokardki we włosach i spódniczkę.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.