Wyjaśniono „ostatecznie” sprawę zgonów zaszczepionych

Opublikowano: 27.11.2022 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2025

Sprawa zgonów po szczepionkowych się ostatecznie wyjaśniła. Wiecie dlaczego wyszczepieni padają jak muchy na zawały i udary? Bo ich stresujecie i straszycie, że szczepionki powodują zawały i udary. Oni padają ze stresu jaki serwują im antyszczepionkowcy! „Nałukofcy” przeprowadzili szeroko zakrojone badania (patrz TUTAJ), aby wyjaśnić nagłe śmierci pokazane np. na poniższym filmie.

Zatem od dziś wchodzi w życie taka żelazna zasada, że NIE ROZMAWIAM o szczepionkach z zaszczepionymi. W ogóle, absolutnie nic. No bo powiedzcie szczerze, co można im teraz powiedzieć? Po co ich jeszcze bardziej wkurzać i naprawdę stresować? Po co przynosić im te złe wieści? Pamiętać przy tym należy, że tych, co przynosili kiedyś złe wieści, spotykał marny los.

Z antyszczepionkowcami jest podobnie. Sami widzicie, że rządzące kanalie zrobią wszystko, aby to właśnie nas obciążyć winą i napuścić wyszczepionych na nieszczepionych. I oni nas zaatakują. Nie pójdą pod dom premiera z demonicznym nazwiskiem (w demonologii słowiańskiej Mora zabija wysycając krew), czy ministra od zdrowia z głosem syntezatora mowy. Będą atakować nas, bo mają nas pod ręką i nie wymaga to od nich zmiany poglądów.

Dlaczego to piszę? Bo pojawiło się nowe info, które jest banowane i ośmieszane… Są to są zwykłe zdjęcia tych skrzepów trzymanych w próbówkach. Problem w tym, że nie są to skrzepy krwi, ale jakieś sztuczne, duże zorganizowane struktury tworzone przez organizm przeprogramowany do ich tworzenia. Zobaczcie, że te struktury wyglądają jak samodzielne i oddzielne od organizmu.


Od początku obstawiam, że celem tych struktur jest nie tyle depopulacja sama w sobie, co zamiana wyszczepionego w Morloka, któremu już tylko brakuje chipa. Pewnie wielu nie przeżyje procesu przemiany z człowieka w Morloka. Jednak ci, co jakoś to przetrwają, czyli przemianę gatunkową, staną się siepaczami nowego systemu NWO. No, chyba że stanie się cud i coś się przepali w obwodach centrali sterowania sztucznej inteligencji i Morlokowie pozostaną tylko zwykłymi, pozbawionymi mózgów zombie.

Autorstwo: Foxi
Nadesłano do WolneMedia.net

25

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. pikpok 27.11.2022 14:00

  Pewien naukowiec twierdził kilka lat temu, że potrafią stworzyć alternatywny układ nerwowy który mógłby pomóc sparaliżowanym ludziom. Miał on się rozwinąć w układzie krwionośnym, pojawiały się podobno tylko problemy z sercem przy gwałtownych zmianach pracy.

  https://henrymakow.com/upload_images/who-promises.jpeg

 2. kufel10 27.11.2022 15:18

  A skąd wiemy jakie jest pochodzenie tych skrzepów panie foksi? Pójdziesz do swojego ulubionego niemieckiego markietu, kupisz jakieś zafoliowane roczne tureckie kurczaki, to moze tez z nich coś takiego wygrzebiesz, zrobisz foty z rękawiczką za złotówkę i zasiejesz nowe ziarno wśród populacji foliowych czapek, która nie mając nic do roboty w niedziele w bloku, dorobi do tego całkiem spojną, spiskową historię?

 3. pikpok 27.11.2022 15:37

  @kufel10
  Był tu kiedyś link do wykładu, w którym to jakiś facet z Polski analizował próbkę szczepionki pod mocnym mikroskopem. Znalazł tam właśnie takie struktury, a było to ponad rok temu.

 4. Foxi 04.12.2022 10:10

  Już ponad 1,1 miliona Amerykanów zmarło nagle po wprowadzeniu „szczepionki” Trampka w ramach jego operacji Warp Speed.
  https://www.naturalnews.com/2022-12-02-operation-warp-speed-millions-americans-died-suddenly.html

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.