Atak serca ze strachu przed… atakiem serca

Opublikowano: 26.11.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1897

Nowe badanie obwinia osoby NIEZASZCZEPIONE za zgony osób ZASZCZEPIONYCH ponieważ… wywołują oni niepokój. Serio.

Ten nagłówek mówi wszystko. Naprawdę. Badanie opublikowane w sierpniowym „Journal of BioMedicine” faktycznie stwierdza w swoim streszczeniu, że: „Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień. Ten krótki przegląd przedstawia dane, które mogą wskazywać, że dezinformacja utrwalana przez ruch antyszczepionkowy może powodować wzrost zgonów i skutków ubocznych po każdej szczepionce”.

Tak, najwyraźniej wszyscy ci ludzie, którzy nagle umierają z powodu zawałów serca i udarów, doznają tego z powodu stresu wywołanego przez nas, antyszczepionkowców, ostrzegających ich przed zawałami serca i udarami.

A teraz, jeśli myślisz, że to najbardziej absurdalna rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałeś… cóż, mylisz się. Zrobili badania: „Przeprowadzono mini przegląd opublikowanej literatury i stwierdzono, że stres psychiczny w sposób wyraźny powoduje skurcz naczyń i zwężenie tętnic w naczyniach krwionośnych. Dlatego też, jeśli pacjenci są spanikowani, zaniepokojeni, zestresowani lub przestraszeni szczepionką, ich tętnice będą się zwężać i zmniejszać w momencie iniekcji i w czasie po przyjęciu szczepionki”.

Widzisz, oni nie umierają, ponieważ szczepionka spowodowała u nich zawał serca. Oni umierają, ponieważ bali się, że mogłaby go spowodować. Genialna logika. I solidny argument za usunięciem ostrzeżeń z papierosów i wszystkich reklam antyalkoholowych z telewizji. Pomyśl tylko, ile osób zmarło z powodu problemów z sercem związanych z alkoholem, ponieważ bali się alkoholu. Chyba nie muszę mówić, jaki to absurd.

Jak dotąd to zdecydowanie najbardziej absurdalne wyjaśnienie zawałów serca spowodowanych szczepionkami, wraz z wysokimi rachunkami za energię i „zespołem stresu post-pandemicznego”.

Autorstwo: Kit Knightly
Na podstawie: NCBI.nlm.nih.gov, MarkCrispinMiller.substack.com
Źródło zagraniczne: Off-Guardian.org
Źródło polskie: Ekspedyt.org


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Komzar 26.11.2022 14:52

  Niestety ale jest w tym trochę racji.
  Stres nie pomaga a jak jest kolejna rzecz do zmartwienia to tylko obciąża organizm a i tak już nic się nie da zrobić po fakcie. Osoby co podjęły jakąś decyzję powinny być przekonane, że jest słuszna, to daje większy spokój i tyle.

 2. Kain 27.11.2022 13:12

  Co za bzdura. Ludzie zaszcepieni dobrze wiedzą ,że zdobili sobie wielkie “KUKU” i teraz żyjąc w strachu przed konsekfencjami chccą zrzucić odpowiedzialność na niezaszczepoionych perfidne cwaniaczki. Dziwne ,że nagle Pfizer zaczyna piedzielić o szczepionkach na grypę i covid srovid jako jednej nierozdzielnej a apteki już zaczeły wywieszki ,że są dostępne szczepionki na grypę. Załośni ludzie którzy dla swojego komfortu uwierzyli w brednie o pandemii.

 3. pikpok 27.11.2022 13:25
 4. emigrant001 28.11.2022 21:21

  @pikpok – dobre:)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.