Śmiertelna choroba tropikalna w Australii

Opublikowano: 16.04.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1548

Wybuch śmiertelnej choroby tropikalnej, japońskiego zapalenia mózgu, ogarnął Australię. Według źródeł australijskich, pojawienie się na kontynencie takich chorób tłumaczy się… zmianami klimatu.

Pierwsze osoby i zwierzęta dotknięte epidemią pojawiły się w kraju w marcu 2022 roku. Obecnie znane są 34 przypadki infekcji u Australijczyków i trzy zgony. Infekcja uderzyła również w rolnictwo, ponieważ padła z jej powodu duża liczba świń.

Epidemia ogarnęła w sumie cztery stany – Queensland, Nową Południową Walię, Wiktorię i Australię Południową. Klimat prawie całego kraju nie jest typowy dla rozprzestrzeniania się choroby tropikalnej, dlatego władze i reszta ludności nie były przygotowane na ewentualne wystąpienie takiego problemu.

Teraz rząd w pośpiechu zaczął zajmować się kosztownym importem szczepionki przeciwko chorobie. Jedyny przypadek japońskiego zapalenia mózgu w Australii do marca 2022 roku został odnotowany 20 lat temu i zakończył się bez zgonu.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

9

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Admin WM 16.04.2022 11:04

    Ciekawe, czy to jeden ze skutków ubocznych preparatów na COVID-19?

  2. urartur 19.04.2022 10:52

    Za parę chwil wszyscy zaszczepieni będą chorować przez przewlekłe zapalenie bariery krew-mózg, a choroby tym wywołane będą jeszcze nam niespotykane. Czy rządy powiążą sczepienia z tymi chorobami? Nie! Bo dobrze o tym wiedzą. Główny cel działań ukrytego Rządu Światowego to depopulacja ludzkości do 500 mln i uda im się to ponad miarę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.