Słuchanie Niedzielskiego to słuchanie propagandy

Opublikowano: 21.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 717

Dr Jerzy Milewski – lekarz medycyny, chorób wewnętrznych i ekspert rynku farmaceutycznego – krytykuje masowe szczepienia na koronawirusa oraz wyraża zdanie na temat nowej szczepionki firmy Novavax. Dr Milewski krytykuje słowa Adama Niedzielskiego – oficjalne dane ministerstwa zaprzeczają słowom ministra, ujawnia jego kłamstwa i manipulacje statystykami covidowymi. Odnosi się też do słów Billa Gatesa, który twierdzi, że przez najbliższy rok będziemy musieli się szczepić jak na grypę. Dodaje, że pandemia to globalna manipulacja.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.