Single marzący o ojcostwie

Opublikowano: 26.09.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1487

„Nigdy nie uważałem, że to dziwne dorastać tylko z tatą. Dla mnie to zupełnie normalne. Dopóki jest ktoś, kto cię słucha, okazuje ci otwartość, szczerość, miłość i troskę, to płeć tego kogoś nie ma znaczenia” – mówi jeden z synów Iana. Ian nie miał partnerki, a bardzo chciał zostać ojcem. Spełnił swoje pragnienie posiadania dzieci z pomocą surogatki z USA. Podczas ciąży okazało się, że zostanie ojcem nie jednego, a trzech synów! Wychował ich sam. Coraz więcej samotnych mężczyzn chce mieć własne dzieci. W Internecie szukają potencjalnych matek.

Źródło: Arte.tv


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.