Sfilmowała mężczyznę masturbującego się w pociągu i może dostać większą karę niż on

Opublikowano: 05.07.2019 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 81

37-letnia Natacha Bras sfilmowała w pociągu mężczyznę, który przesiadł się bliżej niej i utrzymując z nią kontakt wzrokowy, zaczął się masturbować. Kobieta umieściła nagranie w internecie, za co grozi jej wysoka kara.

https://www.youtube.com/watch?v=PQgMRD4b_a4

Natacha Bras pracuje w grupie pomocowej MoiAussiAmnesie dla ofiar przemocy seksualnej, które cierpią na amnezję. Teraz grozi jej kara 45 000 euro za umieszczenie w sieci nagrania z incydentu w pociągu, w którym sama była ofiarą napastowania seksualnego.

Kobieta jechała pociągiem TGV z Paryża do Poitiers, gdy pewien mężczyzna przysiadł się do niej i zaczął masturbować utrzymując z nią kontakt wzrokowy. Jednak kara, która mu grozi, jest znacznie mniejsza (w wysokości 15 000 euro) od tej, którą może zostać obciążona kobieta.

37-letnia Natacha umieściła nagranie z incydentu w internecie dodając do niego komentarz: „W drodze do Poitiers (około 1 godz. 15 min.) z facetem, który zmienił miejsce i usiadł naprzeciwko mnie i zaczął się masturbować… nadal to robi! Nie widzę powodu, dla którego miałabym tego nie publikować, dlatego umieszczam nagranie tutaj! (Najbardziej łagodne nagranie, powiedziałabym)”.

Natacha zrobiła parę nagrań mężczyźnie i zgłosiła sprawę operatorowi francuskiej kolei SNCF, który poradził jej skontaktowanie się z ochroną lub policją. Kobieta powiedziała też, że wspomniany mężczyzna śledził ją, gdy poszła do łazienki, więc filmowała go, gdyż „był to jedyny sposób na obronę”.

Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 3,33 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Krokodylowy
Użytkownik
Krokodylowy

Dawno temu natknąłem się w sieci na serię filmików pewnego kamerzysty, który sam nagrywał jak się masturbuje w tramwaju obserwując od tyłu kobiety. Tramwaj sunął sobie wieczorkiem przez ścisłe centrum Warszawy… Wagon 105n jeszcze bez kamer monitoringu.