Sfilmowała mężczyznę masturbującego się w pociągu i może dostać większą karę niż on

Opublikowano: 05.07.2019 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 577

37-letnia Natacha Bras sfilmowała w pociągu mężczyznę, który przesiadł się bliżej niej i utrzymując z nią kontakt wzrokowy, zaczął się masturbować. Kobieta umieściła nagranie w internecie, za co grozi jej wysoka kara.

https://www.youtube.com/watch?v=PQgMRD4b_a4

Natacha Bras pracuje w grupie pomocowej MoiAussiAmnesie dla ofiar przemocy seksualnej, które cierpią na amnezję. Teraz grozi jej kara 45 000 euro za umieszczenie w sieci nagrania z incydentu w pociągu, w którym sama była ofiarą napastowania seksualnego.

Kobieta jechała pociągiem TGV z Paryża do Poitiers, gdy pewien mężczyzna przysiadł się do niej i zaczął masturbować utrzymując z nią kontakt wzrokowy. Jednak kara, która mu grozi, jest znacznie mniejsza (w wysokości 15 000 euro) od tej, którą może zostać obciążona kobieta.

37-letnia Natacha umieściła nagranie z incydentu w internecie dodając do niego komentarz: „W drodze do Poitiers (około 1 godz. 15 min.) z facetem, który zmienił miejsce i usiadł naprzeciwko mnie i zaczął się masturbować… nadal to robi! Nie widzę powodu, dla którego miałabym tego nie publikować, dlatego umieszczam nagranie tutaj! (Najbardziej łagodne nagranie, powiedziałabym)”.

Natacha zrobiła parę nagrań mężczyźnie i zgłosiła sprawę operatorowi francuskiej kolei SNCF, który poradził jej skontaktowanie się z ochroną lub policją. Kobieta powiedziała też, że wspomniany mężczyzna śledził ją, gdy poszła do łazienki, więc filmowała go, gdyż „był to jedyny sposób na obronę”.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Krokodylowy 05.07.2019 13:21

    Dawno temu natknąłem się w sieci na serię filmików pewnego kamerzysty, który sam nagrywał jak się masturbuje w tramwaju obserwując od tyłu kobiety. Tramwaj sunął sobie wieczorkiem przez ścisłe centrum Warszawy… Wagon 105n jeszcze bez kamer monitoringu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.