Pani profesor uczy 4-letnie wnuczki zasad masturbacji

Opublikowano: 09.03.2024 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3032

Dyskusja o masturbacji dzieci odbyła się w TVP Info. Nosząca tytuł profesora, Monika Płatek opowiedziała, że uczy swoje 4-letnie wnuczki masturbacji. Deklaracja padła w czasie dyskusji nt. aborcji, pigułki „dzień po” oraz edukacji seksualnej.

Oprócz Płatek, w studiu znalazły się poseł Magdalena Sroka i działaczka aborcyjna Natalia Broniarczyk. „Jestem babcią 4-latek. Masturbacji się nie uczymy. Masturbację uprawiamy w sposób naturalny. I moje wychowanie 4-latek polega na tym, by im wytłumaczyć, że mogą to robić kiedy są same w pokoju, bo to jest sprawa prywatna. To jest sprawa, która należy do nich, więc nie powinny tego robić na plaży, w miejscach publicznych, bo może to innych krępować” – stwierdziła Płatek.

Tłumaczyła też, że to jest „naturalny okres, kiedy się masturbujemy, zarówno w dzieciństwie, a potem kiedy jesteśmy dorośli. […] Nie mówimy: »weź, ręce schowaj«, »nie rób tego«, »to jest groźne«, »to jest zabronione«. […] nie chodzi o to, żeby uczyć dzieci o masturbacji, tylko żeby uczyć dzieci, żeby się masturbowały w warunkach, które zapewnią im intymność i nie będę nieakceptowalne społecznie”.

Audycja spotkała się z falą krytyki. W sposób dość oględny skomentował to Krzysztof Karnkowski: „W Telewizji Polskiej o godzinie 21.00 starsza pani fantazjuje o siusiakach czterolatków. Nie podoba mi się sposób, w jaki uśmiechnięta Polska uśmiecha się do dzieci”.

Autorstwo: BD
Na podstawie: „Do Rzeczy”, „X”
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. bboyprezes 09.03.2024 14:13

  Dla niej to widać taka sprawa prywatna, że może o tym rozmawiać publicznie…
  Ale też widać kierunek w jakim urabia się społeczeństwo jak Herr DT przejął stery.

 2. rozrabiaka 09.03.2024 21:35

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 5b. Admin WM)

 3. rozrabiaka 10.03.2024 09:45

  Bardzo mądry ruch pani profesor – tak trzymać!

 4. replikant3d 10.03.2024 10:47

  rozrabiaka, ty tak na poważnie?….

 5. rici 10.03.2024 11:30

  Wedlug mnie masturbacja to normalny zwyczaj u mlodziezy, no ale nie u 4-letnich dzieci.

 6. rozrabiaka 10.03.2024 12:16

  @replikant – o który komentarz pytasz? 2 czy 3

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.