Segregacja sanitarna nie działa

Opublikowano: 11.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 995

Anna Siarkowska – posłanka PiS, Ruch Polska Jest Jedna – relacjonuje wysłuchanie publiczne ws. ustawy umożliwiającej weryfikacji przez pracodawcę statusu szczepienia pracowników. Wskazuje, że do tej pory przeciwnicy takiego rozwiązania byli wykluczeni z debaty. Parlamentarzystka ubolewa nad tym, że promotorzy paszportów szczepionkowych nie byli zainteresowani merytoryczną dyskusją. Posłanka zaznacza, że dostęp do rozmaitych dóbr i usług nie może być uzależniony od szczepienia. Zapewnia, że w klubie PiS jest duża grupa posłów sprzeciwiających się omawianej ustawie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.