Rządy są wykonawcami głosu korporacji

Opublikowano: 12.01.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 829

Reżyser Maciej Pawlicki jest przerażony wydarzeniami w Stanach Zjednoczonych po wyborach prezydenckich w 2020 r.: „Teraz widzimy, jak wielką władzę mają w rękach media […] Widzimy, że weszliśmy już w inną epokę” – przewiduje. Pawlicki krytykuje także walkę z pandemią koronawirusa: „Uważam, że wiele z tych decyzji to są decyzje przesadzone i lekarstwo jest gorsze od choroby”. Zdaniem reżysera i publicysty konsekwencjami pandemii będzie pogorszenie się jakości demokracji na świecie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Cytat: konsekwencjami pandemii będzie pogorszenie się jakości demokracji na świecie.
Pogorszenie? A gdzie jeszcze jest demokracja? Wokół same dyktatury