Rząd oszukał rolników

Opublikowano: 03.04.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2536

Rolnicy przyjechali wczoraj do Warszawy, by egzekwować uzgodnienia z rządem, które miały być realizowane od 1 kwietnia. Protestujący weszli do budynku MRiRW i ogłosili 48-godzinny strajk okupacyjny.

W gmachu budynku Ministerstwa Rolnictwa miało zabarykadować się ok. 12 osób. Są to rolnicy, którzy uczestniczyli w rozmowach z ministrem rolnictwa Czesławem Siekierskim i wiceministrem Michałem Kołodziejczakiem.

Uzgodnienia, które wówczas wynegocjowano, miały wejść w życie od 1 kwietnia. Rolnicy zamierzają dopilnować spełnienia ustaleń. W tym celu weszli do budynku pod pretekstem podjęcia rozmów, po czym ogłosili strajk okupacyjny. Protestujący zostaną w budynku ministerstwa przez co najmniej 48 godzin. Na miejsce ma wkrótce przyjechać więcej rolników.

„Zostaliśmy potraktowani bardzo brzydko, bo nie przyjechał pan premier. Myślę, że się zreflektuje i przyjedzie” – powiedział jeden z rolników w Polsat News.

Autorstwo: SG
Na podstawie: Polsat News
Źródło: NCzas.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Kazma 03.04.2024 13:15

  Straszna tutaj przebija naiwność! Tutaj już nie ma miejsca na żadne rozmowy! Tutaj trzeba działać a protesty to już o wiele za mało!

 2. emigrant001 03.04.2024 18:48

  Po co rozmawiać z zasznurkowanymi pajacami z polskojęzycznego “rządu” skoro wszystkie decyzje podejmowane są za nich w Brukseli i Berlinie. Strata czasu. Już lepiej zamienić jakiś unijny budynek w gruz. Większa satysfakcja:)

 3. Katarzyna TG 03.04.2024 20:46

  Z pajacami się nie rozmawia, pajacom się robi wypad. Na rozmowy, czy to w Warszawie czy w Brukseli, jest już zresztą za późno. Z terrorystami się nie negocjuje.

 4. Katana 03.04.2024 21:44

  Katarzyna TG
  Krótko, zwięźle i na temat.
  Dawaj pięść.. Tfu! Pięć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.