Rosja nie zawali się po spadku cen ropy

Opublikowano: 16.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 362

Dr Szymon Kardaś komentuje prace nad nową konstytucją Federacji Rosyjskiej. Prezydent Władimir Putin postuluje m.in. „wyzerowanie” jego prezydenckich kadencji w roku 2024. Zdaniem eksperta, głowa państwa rosyjskiego będzie nim rządzić dożywotnio. Po zatwierdzeniu zmian w konstytucji, w tym roku może dojść do przedterminowych wyborów prezydenckich. Rosja przygotowuje się na rozprzestrzenienie epidemii koronawirusa ze względu na bliskie sąsiedztwo z Chinami. Rozważane jest nawet odizolowanie Moskwy. Ekspert analizuje również globalne zawirowania światowej gospodarki. Spadek ceny ropy naftowej może spowodować pogorszenie sytuacji gospodarczej Rosji. Jest za to dobrą wiadomością dla Stanów Zjednoczonych. Mocno słabnie również kurs rubla.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o