Robot „Thermonator” z miotaczem płomieni

Opublikowano: 26.06.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2442

Czy pamiętasz te „urocze” tańczące robo-psy z japońskiej firmy Boston Dynamics, wykonujące różne sztuczki, takie jak ubieranie choinki i otwieranie drzwi?

Chociaż firma Boston Dynamics zobowiązała się nie używać robo-psów jako broni, to inne firmy to zrobiły. Chiny stworzyły swoją wersję robota „spot” z tym wyjątkiem, że przyczepiły do niego broń.

Inny chiński podwykonawca obronny zaprezentował dron wysyłający uzbrojonego robo-psa do symulowanej strefy wojny.

To prowadzi nas do jeszcze jednego robo-psa, którego amerykańska firma o nazwie „Throwflame” rozwinęła w „pierwszego w historii psa-robota z miotaczem ognia”, producent podał na swojej stronie internetowej. „Ten czworonóg jest połączony z miotaczem ognia ARC, aby dostarczać ogień na żądanie w dowolnym miejscu!” podała firma Throwflame. Może strzelać strumieniami ognia na odległość do 30 stóp.

Militaryzacja psów-robotów jest przerażająca. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że niektóre z tych robotów otrzymują aktualizacje sztucznej inteligencji ChatGPT OpenAI, które czynią je jeszcze bardziej inteligentnymi. Nadchodzi czas „Skynet”.

Źródło zagraniczne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Szwęda 26.06.2023 14:56

    Dla takiego terminatora najlepszy będzie koktajlik z paliwkiem…

  2. Szurnięty Mędrzec 27.06.2023 03:41

    Uroczy

  3. Stary Kulas 27.06.2023 15:21

    Znowu antychińska propaganda? Wersję robo-psów z Boston Dynamics z zamontowany karabinem snajperskim USA wypuściły już prawie dwa lata temu. Była to oferta dla policji (SWAT) i służb specjalnych (FBI itp.)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.