Rewolucja transseksualna w BBC

Opublikowano: 02.07.2018 | Kategorie: Media, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 756

Partia konserwatywna uruchomiła sondaż na temat zatrudnienia mniejszości seksualnych. Szef BBC ujawnił dziwną praktykę stosowaną w telewizji BBC, która zatrudnia statystycznie więcej transseksualistów, niż odnotowuje statystyka populacji. To zupełnie tak, jakby odmienność seksualna była preferowana przy zatrudnianiu w BBC a osoby heteroseksualne były dyskryminowane.

Chłopiec w programie BBC dla nastolatków “Just a girl” zmienia płeć

“Zgadnijcie ilu pracowników transseksualnych zatrudnia BBC? 10? 20? Nie, 417…” – informuje popularny brytyjski dziennik Daily Mail, w artykule Glena Owena. Są to słowa wypowiedziane przez jednego z szefów BBC.

Poufny sondaż ujawnił, że BBC zatrudnia ponad 400 transseksualistów, lesbijek i gejów co oznacza, że więcej niż jedna osoba na 50 jest tam transseksualna. Daje to liczbę o cztery razy wyższą, niż przeciętnie w społeczeństwie brytyjskim, informuje Owen, zupełnie jakby ‘bycie innym’ decydowało o zatrudnieniu w tej korporacji. Nie są to jednak pełne dane, ponieważ 25% badanych osób odmówiło podania orientacji seksualnej w sondażu. Gdyby uznać, że tych 25% osób pochodzi z mniejszości seksualnych, to statystyka zmieni się gwałtownie i okaże się, że co trzecia osoba w BBC ma inną orientację seksualną niż przy urodzeniu. Jest mało prawdopodobne, że osoby o silnie określonej w sposób naturalny płci odmawiałyby podania w formularzu, jakiej jest orientacji. Osoby te zazwyczaj nie mają problemu z określeniem własnej płci i zaznaczają w prosty sposób “mężczyzna” lub “kobieta”. Można się domyślać, że osoby, które odmówiły podania swojej płci w formularzu mają po prostu problem z jej określeniem i są skłonne odnosić to do bardziej do nabytej kultury, niż do biologii.

BBC posiada specjalny plan zatrudniania mniejszości seksualnych. Za realizację tego planu odpowiada Tunde Ogungbesan, dyrektor „różnorodności”, który przeprowadził w telewizji reformy aby była ona nastawiona “bardziej przyjacielsko do transseksualistów” – informuje autor artykułu Owen.

“Ogólnie aż 11% całego personelu nie uznaje swojej naturalnej płciowości i twierdzi, że są gejami, lesbijkami, trans- i biseksualistami” – rzuca liczbami Owen. Jednak uważają oni, że to zbyt mało i chcą więcej lesbijek. Po co w telewizji potrzeba “więcej lesbijek” nie wiadomo. Wiadomo jednak, że dokładnie jedna czwarta ankietowanych 21 239 pracowników odmówiła określenia swojej płciowości. Tunde Ogungbesan określił liczbę transseksualistów w telewizji jako „bardzo, bardzo wysoką”. Tylko wśród tych, którzy udzielili odpowiedzi na pytanie o seks było: 2,2% transseksualistów, 4,8% gejów, 1,3% lesbijek. Liczby dotyczące całej populacji Brytanii z 2016 roku mówią średnio o 2% gejów, lesbijek czy biseksualistów.

Rząd brytyjski posiada plan, aby zmiana płci w Wielkiej Brytanii była mniej stresująca. Minister „równości” Penny Mordaunt ma we wtorek uruchomić konsultacje na ten temat i uważa to za jeden z najważniejszych momentów “w nowoczesnym społeczeństwie brytyjskim” (cytat). Chodzi o to, aby dzieci mogły same decydować o swojej płci i przyjmować hormony zmieniające płeć bez zgody rodziców, np. pod wpływem obejrzanego programu BBC i za darmo – na koszt podatnika.

BBC podchodzi do tych planów bardzo poważnie. Tunde Ogungbesan mówi: “To, czym się zajmujemy, jest podróżą w ramach BBC (…) jeśli potrafimy stworzyć kulturę, w której każdy czuje, że może wnieść do organizacji swoją najlepszą pracę i dzięki temu można zacząć zmieniać się w ramach procesów myślowych i sposobów, w jaki ludzie zachowują się i sposób, w jaki emitują swoje programy, wtedy osiągnęlibyśmy to, co staramy się robić”. Konkretnie, to o czym mówił Ogungbesan to promowanie takich zachowań, jak pokazane w filmie BBC sprzed dwóch lat „Just A Girl” („Po prostu dziewczyna”), który ukazywał jedenastoletniego chłopca, który postanawia być dziewczyną, wybiera damskie imię Amy i zaczyna zachowywać się jak dziewczyna.

Mniejszość polska w Wielkiej Brytanii nie znajduje zainteresowania BBC, ponieważ nie leży to w kręgu zainteresowań lobbystów genderowych. Większość Polaków jest silnie przywiązana do swojej kultury i tradycji, a także sposobu postrzegania świata, a przejawy tradycyjnego wychowania pod względem płciowości stoją na przeszkodzie tzw. “nowoczesnym społeczeństwom” i ogólnie pojętej “inżynierii społecznej”. Polacy w Wielkiej Brytanii nie są poprawni politycznie dlatego BBC przez ostatnich 14 lat robiła wiele aby nie zauważać największej mniejszościowej grupy etnicznej w tym kraju. Poświęciła za to tysiące godzin programów na zajmowanie się „uchodźcami” poza Wielką Brytanią. W stosunku do mniejszości polskiej telewizja BBC jest najbardziej rasistowską i dyskryminującą telewizją w świecie. Statystycznie.

Autorstwo: Brytol
Źródło: Brytol.com

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.