Publikacje były świadomymi fałszerstwami

Opublikowano: 04.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 46

Piotr Witt – korespondent Radia WNET we Francji mówi o sposobie leczenia Covid-19 przez prof. Didier Raoulta, który jest krytykowany przez grupy interesów powiązanych z producentami drogiego przeciwwirusowego leku Remdesivir. Zaskakujące w tej sprawie jest, że jeszcze przed pandemią sposób leczenia prof. Raoulta został zanegowany i zakazany (chodzi o chlorochinę): „Ten lek jest stosowany od dziesięcioleci. Ma jednak jedną wadę. Jest tani” – tłumaczy korespondent we Francji.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o