Propaganda LGBT w TVP Poznań

Opublikowano: 26.05.2024 | Kategorie: Media, Seks i płeć, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2398

Tęczowa grupa Stonewall dostanie czas antenowy w TVP Poznań. Aktywiści LGBT będą sączyć swoją propagandę w państwowej telewizji.

Aktywiści LGBT pochwalili się w mediach społecznościowych nawiązaniem współpracy z TVP Poznań. „Gdyby ktoś nam o tym powiedział rok temu, nie uwierzylibyśmy” – napisali.

Jak czytamy, na antenie lokalnego oddziału TVP będą pojawiać się „specjalne wydania” programu „Rozmowa dnia” dotyczące LGBT+. Będzie je prowadził członek zarządu Grupy Stonewall Mateusz Sulwiński. W pierwszym takim odcinku „gościnią” ma być przebrany za kobietę mężczyzna (drag queen), przedstawiający się jako Twoja Stara. „Rozmowy będą przede wszystkim edukacyjne. Będziemy poruszać różne tematy związane ze społecznością, tłumaczyć, wyjaśniać i rozwiewać mity. To będzie odtrutka na lata dezinformacji prowadzonej przez Telewizję Publiczną kontrolowaną przez poprzedni rząd” – twierdzą aktywiści LGBT.

„Nagraliśmy już pierwszy odcinek i było to ogromne przeżycie. Sam moment wejścia Starej w pełnym dragu do budynku stacji był bardzo symboliczny. To było jak zdejmowanie złego czaru” – mówił Sulwiński. „Ale to dopiero początek, zaproszę do programu wiele innych osób reprezentujących różne perspektywy i tożsamości. Będziemy rozmawiać o potrzebach i postulatach społeczności i wyjaśniać je w prosty i przystępny sposób. Naprawdę dostaliśmy od stacji mnóstwo swobody i jesteśmy za to bardzo wdzięczni” – dodał.

Autorstwo: MM
Zdjęcie: zrzut ekranu z „Facebooka”
Na podstawie: Facebook.com, Instagram.com
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Irfy 26.05.2024 12:39

    Tia. Tutaj problem nie polega na tym, że tacy faceci się w telewizji publicznej promują. Gdyż ta promocja trafi kulą w płot w związku ze strukturą wiekową widzów tego medium. W związku z powyższym oglądalność będą napędzali jedynie inni panowie w kolorowych kieckach. Co oznacza, że będzie oscylowała w granicach błędu statystycznego.

    Irytujące jest natomiast to, że takie szopki finansowane są ze środków publicznych. Bo oni za każdy taki propagandowy występ będą dostawali niemałe pieniądze. A to jest już skandal. Podobnie jak skandalem było promowanie w publicznej telewizji innych panów w kieckach, tyle że wtedy – kieckach czarnych. Innymi słowy, ani panowie w tęczowych, ani w czarnych sukienkach nie powinni być promowani w telewizji publicznej. Mogą sobie założyć własną i w niej się lansować do upadłego, co ci od czarnych kiecek zresztą robią.

    Podsumowując, na razie widzę jedynie zastępowanie jednej parszywej ideologii przez drugą, równie parszywą i może nawet bardziej nietolerancyjną. Co doprowadzi wyłącznie do jednego. Kiedy odejdą tęczowi, to znów wrócą czarni. A wszystko to za moją kasę. Szkoda.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.