Preparat Pfizera promuje bezwzględna mafia

Opublikowano: 22.01.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1321

Dr Zbigniew Hałat (epidemiolog, były Główny Inspektor Sanitarny) komentuje doniesienia o odmowie poddania się szczepieniu przeciw SARS-Cov-2 przez holenderskich medyków. Ocenia, że nie jest to nic dziwnego, gdyż szczepionka nie została wystarczająco dokładnie przebadana przed dopuszczeniem do użytku. Epidemiolog krytykuje izraelski rząd za dynamiczne przeprowadzanie szczepień. Jak mówi, jest to „zemsta Benjamina Netanjahu na rodakach, którzy go nie lubią”. Dr Hałat stwierdza również, że eksperci chwalący szczepionkę mRNA „kompromitują się: Mafia promująca szczepienia bezwzględnie zwalcza wszelkie inne sposoby leczenia pacjentów, uznanych za zakażonych.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,69 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Punkt Zero
Użytkownik

Brawo dla Pana Doktora, szkoda, że nikt prawie nie słyszy tego typu głosów.
Dobrze posłuchać głosu rozsądku. Należy zwołać Rząd Rewolucyjny który wytraci, aby nie generować kosztów więziennych, kilka osób odpowiedzialnych za krzywdę jaką spowodował lock down, fałszywe testy PCR itd. Ponad 100 tyś osób zmarło ponad średnią na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. To tak jakby wytruć Kalisz i jego wszystkich mieszkańców. Jak w normalnym świecie takie coś może być bezkarne?
Ano może jak widać.