Program prognozowania epidemii ma kontrolować społeczeństwo

Opublikowano: 21.04.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1855

Jak podał portal NBCNews.com, Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) ze Stanów Zjednoczonych uruchomiły we wtorek nowe centrum, którego celem jest modelowanie i przewidywanie przebiegu chorób zakaźnych, takich jak COVID-19, a następnie przekazywanie tych informacji opinii publicznej wraz z władzami federalnymi, stanowymi i lokalnymi.

Centrum Prognozowania i Analizy Epidemii CFA, jak nazwano pododdział CDC, rozpoczął pracę pod koniec 2021 roku, analizując dane w celu przewidzenia wpływu wariantu omikron na sytuację w USA. Jednak oficjalne uruchomienie centrum nastąpiło podczas szczytu w Białym Domu w sprawie ulepszenia krajowego systemu ostrzegania przed zagrożeniami dla zdrowia.

Urzędnicy porównali centrum do czegoś w rodzaju narodowego programu przewidywania pogody zajmującego się chorobami zakaźnymi. W ten sam sposób, w jaki serwis pogodowy ostrzega ludzi przed zbliżającymi się huraganami, CFA będzie powiadamiać ludzi z wyprzedzeniem o epidemiach.

Jaki jest jednak długoterminowy cel ustanowienia takiej agencji? Otóż zostało to m.in. opisane w dokumencie „Exploring Lessons Learned from a Century of Outbreaks: Readiness for 2030”, w którym agencja BARDA opisała nową rzeczywistość, w której obywatele będą mieli umieszczone w domach, lub na swoim ciele, specjalne urządzenia stale monitorujące zdrowie obywateli.

Przez te urządzenia, jak również telewizję i inne media, będą wysyłane alerty rządowe, aby obywatele podejmowali czynności medyczne nie mając jeszcze symptomów choroby. Po wykryciu anomalii telelekarz będzie mógł wysłać do obywatela drona z lekarstwem w celu podjęcia leczenia lub szczepionki.

Jeśli połączymy program HARPA z programem CFA to wyłoni nam się permanentny program dozoru psycho-medycznego. Docelowo w 2030 roku ma on ogarnąć całość społeczeństwa niszcząc bezpowrotnie jakiekolwiek pozostałości wolności w rozporządzaniu własnym ciałem i umysłem.

Na podstawie: NBCNews.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Walka z epidemią, która nie wystąpiła, to niebezpieczne pole do nadużyć dla decydentów o wiele groźniejsze od obecnego masowego eksperymentu medycznego z preparatami terapii genowej. Nietrudno sobie wyobrazić sytuację, w której skorumpowany urzędnik ogłosi zagrożenie epidemiczne by jakaś firma farmaceutyczna mogła zarobić. O teoriach związanych z depopulacją nie wspominając. Ciekawe, jakie sankcje i kary wymyślą dla osób, które będąc zdrowymi odmówią przyjęcia medykamentów?


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.