Prezydent Kazachstanu uciekł z kraju

Opublikowano: 08.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 743

Rozmowa z Polką z Kazachstanu. W Kazachstanie odcięto internet, prezydent uciekł do jakiegoś kraju arabskiego, wcześniej nielegalnie ściągając obce wojska. Nielegalnie, ponieważ sojusz wojskowy ODKB ma charakter obronny – można wykorzystywać go, gdy jedno państwo ODKB zostanie zaatakowane z zewnątrz lub przez terrorystów, a takiej sytuacji nie ma, ponieważ przeciwko władzy wystąpili zwykli obywatele, którzy chcą reform i zmiany władzy. Nie wiadomo ile osób naprawdę zabito, gdyż oficjalne statystyki kopiują liczby z dawnych protestów. Protesty są w całym kraju – masowe i głównie pokojowe. Kraj jest bardzo bogaty, posiada duże złoża uranu i gazu, a obywatele są wciąż biedni, ponieważ profity zyskują tylko rządzący.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.