Prezydent Chin zlecił przygotowania do wojny z USA

Opublikowano: 14.07.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 605

Konflikt o Morze Południowochińskie wchodzi najwyraźniej w nową fazę. Prezydent Xi Jinping, tuż po ogłoszeniu werdyktu przez Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy, wezwał swoją armię do przygotowania się do działań zbrojnych. Chodzi o obronę terytoriów do których Stany Zjednoczone wysyłają swoje okręty patrolowe w ramach “wolności nawigacji”.

Przypomnijmy iż haski Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy oświadczył niedawno że Chiny nie mają historycznego prawa do Morza Południowochińskiego. Uznano więc że Filipiny, Brunei, Malezja i Wietnam mają prawa do terenów wyznaczonych przez Konwencję Narodów Zjednoczonych o prawie morza (UNCLOS).

Chiny nie tylko nie uznały werdyktu, ale także dały do zrozumienia że będą bronić spornego regionu przy pomocy siły militarnej. Oświadczenie prezydenta Xi Jinpinga o przygotowaniach do wojny dotyczyły głównie Stanów Zjednoczonych które regularnie wysyłają tam swoje siły morskie.

Pojawia się zatem realne ryzyko wybuchu wojny między dwoma potęgami – Chinami i USA. Xi Jinping uważa że Amerykanie mogą wkrótce zacząć przeprowadzać pierwsze działania prowokacyjne. Dotychczas na Morzu Południowochińskim pojawiały się już statki patrolowe, niszczyciele a także bombowiec B-52. Jeśli Stany Zjednoczone zaczną naciskać na Chiny, może dojść do bardzo niebezpiecznej sekwencji zdarzeń która oczywiście zakończy się wojną.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: SuperStation95.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. emigrant001 14.07.2016 10:04

  Gdy $ nie będzie już Chińczykom potrzebny zdarzyć się może wszystko. Historyczna kolejność jest taka. Najpierw kryzys później wojna z tą dziś różnicą, że podczas nowej wojny połowa ludzi wyparuje natychmiast a druga połowa powoli.

 2. gajowy 14.07.2016 10:22

  Trochę dziwię się że Chiny po prostu legalnie nie wydzierżawiły tych terenów (wyspy sobie sami zbudowali) od Filipin i Wietnamu. Wtedy USA nie miałyby nic do gadania. Prawdopodobnie politycy Filipin i Wietnamu są pod silną presją USA by nie dogadać się z Chinami, bo te kraiki i tak nie mają potencjału by te tereny zagospodarować.

 3. hashi 14.07.2016 10:36

  USA vs Chiny w dominacji nad cieśniną Malaka. Kto kontroluje Morze Południowo Chińskie kontroluje światowy handel. USA przez dziesięciolecia kontrolowały teren swoją flotą, ale Chiny wyraźnie mają dość. Najpierw powinni uderzyć w dolara pozbywając się wszystkich obligacji amerykańskich.

 4. MasaKalambura 15.07.2016 00:30

  Jednym zdaniem opisujesz już dawno przepowiedziany i uruchomiony, a uwolniony dokładnie w czasie ostatniego Wysłannika (PZN): Program dla Ziemi.

  Symbol tej choroby ludzkiej, Gog i Magog
  Opis działania jej. Tej jednej.

  Oderwanie na stałe i ze świadomością oderwania (w większości przypadków), poprzez niszczące działanie na rozwój cywilizacji założonej przez Stwórcę, często wydawałoby się, bez ingerencji w samą cywilizację a jednak poprzez stałą śmiertelną ingerencję.

  To choroba skryta..

  Rodzaj uzależnienia,
  tutaj uzależnieniem jest bycie tutaj…

  Oderwanie to bowiem i przylgnięcie do istnienia dla istnienia woli i działania.
  Musi być śmiertelne, bo śmiertelnie pozbawione jest odpowiedniej ilości Oparów życia i miłości.

  Choroby są odpowiedzią na działanie.
  To rodzaj spełniającej się modlitwy.
  Są zatem wywołane specjalnie.
  I są czymś, co powinno mieć swój koniec.

  Końcem Goga i Magoga będą kolejno się zamykające bramy niebios.

  Jest ich aż osiem.
  Jedno zamknięcie to np.: Świadomość, że nie da rady już uzyskać przebaczenia poprzez skruchę. W dniu zamiany, obrotu osi Ziemi o ok 180 st, (1 Pi) względem płaszczyzny przenikającej Arabię.
  To jeden z Wielkich 10ciu Znaków Końca, kiedy Wrota Skruchy zostaną zaryglowane.

  Oderwaniem od czego? powinien ktoś spytać.
  Tym, którzy już nie wiedzą, współczuję.

  A ci którzy wiedzą, powiedzą: oderwaniem od posłuszeństwa Najjedyńszemu Bogu (Allah) i od Niego Samego (Najmiłosierniejszego i Najlitościwszego).

  Lekarstwem jest On Sam, bez towarzysza i nigdy dzięki wyobrażeniu czegokolwiek co ludzkie.
  No czasem tylko pulsu serca, płynącej krwi w ciele.
  Opis życia i miłości.

  Trudne w tej chorobie jest też to, że dotyczy ona w szczycie nawet 99,9% całej populacji. Trudno jest też powiedzieć, jak długo może trwać. Jak dotąd [od czasów Noego(PZN)] czasowo powstrzymuje ją Biblijne 120 (słoneczne lub księżycowe) lat na poszczególnych osobnikach.

  Całościowo i praktycznie bez przestrzennych ograniczeń, rozrasta się na planecie od czasu ostatniej, i tym razem maluczkiej a potem masowej Hidżry na Górach i Przedgórzu Paran. Również na płaszczyźnie Arabii, lecz tym razem poziomej.

  Choroba ta rozwija cywilizację na zasadach ciągłej ze sobą na wzajem wojny i okresów pokoju na PRZEBUDOWĘ, JESZCZE BARDZIEJ ŚMIERTELNĄ.

  Jej ogniskami zapalnymi są miasta i metropolie. Wsie i osobniki oddzielone przyrodą mają wielkie szanse ucieczki, przy wysiłku woli.
  Ale bez jej jej udziału rzadko wyleczalna, lub choćby zatrzymywalna. Przyjdzie moment, że jedynym schronieniem będzie tylko wierzchołek wysokiej góry w towarzystwie Jezusa (PZN). Trochę inaczej niż w czasach Noego (PZN). Wrota Skruchy również inne od wrót Arki.

  Rozprzestrzenia się powoli i za pomocą skoków. Jak wirusy i bakterie. Stale też ewoluują technologiczne zachowując formę maksymalnie 120latków (+/- 3.84). Czegokolwiek nie tkną, zabijają. A dopiero jak zupełnie wymiera udają, że ratują.
  Cokolwiek nie budują, smrodu, strat i wstydu jest tak wielkie CO Niemiara, że powoduje masową i synchroniczną amnezję. I ruszanie co chwila od ujemności i zera poprzez niezwykle krótkotrwałe uniesienia i z powrotem w dół.

  Często w połączeniu z masowym zabijaniem.
  I również dół.

  Dół coraz większy, że za chwilę niemal czarna dziura w CERN.

  Wypijają i zanieczyszczają całą dostępną wodę.
  Czysta woda do picia może powodować w nich rdzewienie. Również mleko i soki. Lubią za to roztwory z przenicowanym cukrem.

  I tak co dzień dalej i do przodu.

  “Chińczycy,
  zamiast wojować materię, władzę i potęgę, powinniście z nami i Holandią i może właśnie z USA ( z tymi od Tesli) zacząć wielki projekt podróży przy pomocy impulsów około elektrycznych zbieranych niezależnie, z czego kto umie. Byle czysto i bez smrodu.
  To jest bardzo proste, i już dawno temu osiągalne.

  Wrócimy do tematu po wielkim zniszczeniu.
  Z pozdrowieniami z Polski…

  PS: chyba, nie zamierzamy się zabijać?”

  Mam tylko nadzieję, że to tylko dziennikarska kaczka.

  Wdychanie ciepłych odparów nuklearnych szkodzi zdrowiu.
  Podobnie opadów techno-biologicznych i chemicznych.
  Ołów, i nuklearne dociążacze przeciwpancerne także mu szkodzą. Jak wszystkie metale ciężkie (nie mylić ze szlachetnymi).

  Każdy, kto to wywoła, może liczyć na miejsce w leworęcznej historii Ziemi.
  Niezależnie od tego, że Wolą Boga (Najdalszego, Najbliższego) było wywołanie tej choroby, *jednostki ludzkie i dżiniczne chorobę tę rozwijające*, celowo, bez jakiegokolwiek zezwolenia Boga (Mądrego, Słyszącego)) do bycia oddzielonym, ze świadomością i wiedzą, że to jest choroba, *mogą* liczyć na powtórne narodzenie.
  Co nie będzie dla nich miłe.

  w tej chwili może i to jest niezrozumiałe nawet dla 99,9% z nich
  ale chwile można przywoływać
  co jest obietnicą,
  że będziecie rozumieć, kiedyś

  A ci nieświadomi – was niestety trzeba będzie długo leczyć.

  Co się tyczy nas.
  A my na Rusa wezwaliśmy Usa.

  Oby Bóg (Jedyny, Najpotężniejszy, Miłosierny) nam wybaczył nasze grzechy i przyjął naszą skruchę, dokąd ma ona znaczenie w Jego Oczach.

  Drugim najgorszym objawem jest niemożność rozpoznania przez chorego jego choroby, dokąd jest za późno.
  Ten moment Gog i Magog może nazywać utratą niewinności. Czyniony zwykle w nieodpowiednim czasie i w sposób.

  Więcej w surze 18 (KORAN), w hadisach, a wcześniej w Objawieniu Jana (NT) i Tora (lub/i gdzieś dalej w ST)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.