Pozwy rodzin zmarłych po szczepieniu w Irlandii

Opublikowano: 16.08.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1185

Bogdan Feręc – szef portalu Polska-IE.com. W Irlandii minister sprawiedliwości nie będzie mógł używać prawa weta względem zwolnień warunkowych. Bogdan Feręc wskazuje, że dotąd minister szeroko korzystał ze swoich uprawnień do zablokowania decyzji komisji ds. zwolnień warunkowych. Nie było od niej odwołania i o zwolnienie warunkowe możne się było ubiegać dopiero w kolejnej turze. Teraz od decyzji ministra będzie można się odwołać. Tymczasem szesnaście rodzin ludzi zmarłych po podaniu szczepionki złożyło pozwy do sądów o odszkodowanie. Chodzi głównie o osoby zmarłe w domach opieki. Rodziny pragną udowodnić, że szczepionki mają niepożądane działania. Jednym z argumentów używanych przez system opieki zdrowotnej będzie zapewne dobrowolność szczepień.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.