Pozaziemskie dziedzictwo Iraku

Opublikowano: 21.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 831

Co wywiozły z wojskowych wykopalisk czarne helikoptery? Jest bardzo prawdopodobne, że różne wysiłki w zakresie gromadzenia danych wywiadowczych potwierdziły słuszność niektórych, jeśli nie większości, hipotez Sitchina. Tajne organizacje amerykańskie i europejskie niewątpliwie postawiłyby sobie za najwyższy priorytet uzyskanie dostępu do tych starożytnych miejsc istot pozaziemskich w południowym Iraku, aby poznać zaawansowaną technologię używaną przez Anunnaki. Co więcej, byliby zainteresowani dowiedzeniem się więcej o rzekomym rodzimym świecie Anunnaki, na wypadek gdyby rzeczywiście w najbliższej przyszłości powrócili oni w pobliże Układu Słonecznego. Co w tym zakresie uczyniono?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.