Powikłania poszczepienne u 1,5 mln Japonek

Opublikowano: 30.06.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 18

Rząd Japonii ostatnio wycofał poparcie dla szczepionek HPV (na brodawczaka), kiedy okazało się, że ponad połowa z 3,28 milionów dziewcząt i młodych kobiet w Japonii zaszczepionych szczepionkami Gardasil lub Cervarix miała poważne powikłania poszczepienne.

W USA do rządowej bazy danych VAERS zgłoszono 138 zgonów i ponad 30 000 powikłań poszczepiennych. Te liczby trzeba pomnożyć przez 20 do 50, żeby otrzymać przybliżone liczby wszystkich prawdopodobnych powikłań (bo zgłaszanych jest tylko od 2 do 5% wszystkich powikłań). Tzn. te szczepionki mogły zabić od 2760 do 6900 dziewcząt i młodych kobiet w USA.


Powyższe tabelki z VAERS pokazują rodzaje zgłoszonych powikłań poszczepiennych. Warto zwrócić uwagę na patologiczne rozmazy cytologiczne, dysplazje komórek szyjki macicy i raka szyjki macicy (zaznaczone w tabelce na czerwono; te liczby też trzeba pomnożyć przez 20 lub 50). A więc te szczepionki, nie tylko nie chronią przed rakiem szyjki macicy, ale wręcz go wywołują. Jest to szczególnie znamienne, ponieważ ten typ raka naturalnie prawie nigdy nie zdarza się wśród dziewcząt (występuje przeważnie wśród starszych kobiet i w USA jest bardzo rzadki), a szczepionki te okaleczają i zabijają głównie młode dziewczęta i kobiety. Ponadto wiadomo, że szczepionki te wywołują bezpłodność i poronienia.

Nadesłała: prof. dr hab. Maria D. Majewska
Źródło: Monitor Polski

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Glodny_reptilian
Użytkownik
Glodny_reptilian

Pogratulować udanej depopulacji Illuminatom i bandzie, to ich by się przydało zdepopulować, tym bardziej, iż Japończycy żyją w mniejszej biedzie niż Polacy. Tak więc nawet bogaci powinni się ich obawiać.

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Paradoksalnie chroni Nas przed szczepionkami bieda . Była minister zdrowia Ewa Kopacz nie kupiła dla Polski szczepionek na ptasią grypę ze względu na stan finansów kraju . To samo ze szczepionkami na HPV jedynie gmina Gdynia miała kaskę na darmowe fundowanie szczepionki gdyniankom . Wsi spokojna , wsi wesoła ;)

xc1256
Użytkownik
xc1256

@Hassasin nie cieszyłbym się, ponieważ mamy otrzymać 15mln szczepionek gratis od EU.

Lakszmi
Użytkownik
Lakszmi

a mnie to wygląda na esperymenty na ludziach na masową skale depopulacyjne eksperymenty może popadam w paranoje ale chyba jednak świat jest paranoją w paranoi przyszło mi żyć bo paranoją jest jak się coś wprowadza do obiegu bez dokładnego badania wpływu na człowieka i ekosystem masakra, szczepionki, geoinżynieria, gaz łupkowy gmo, chemia w leczeniu i żywności , jakby ludzie postradali głowę całkiem!!

Lakszmi
Użytkownik
Lakszmi

i do tej listy na pierwszym miejscu chyba dodała bym energie atomową…

INVESTOR
Użytkownik

A za sto lat przyszłe pokolenia się na Nas wypną:
1: A kim był twój dziadek?
2: Kłamliwym chamem i alkoholikiem. (polityk). A twój?
1: Idiotą i najemnikiem. (wojak).
Niech każdy zacznie myśleć i weźmie za siebie odpowiedzialność. Każdy kto pracuje, płaci podatki lub przesyła pieniądze do kraju jest Polakiem. Nie ma czego takiego jak “europejczyk”. Koncepcja Narodu jest tylko umową aby żyło się lepiej. Społeczeństwa, które o tym zapominają znikają z mapy. Czesi czy Słowacy niczym się od Nas nie różnią! W Niemczech, Skandynawi czy krajach Anglosaskich nikt nie może być w polityce kto nie jest w Loży Masońskiej. W koncernach międzynarodowych działają te same zasady. Wszystkim szarym eminencją, które chcą się ukryć za parawanem niejasnych powiązań polityczno-korporacyjnych i instytucji światowych mówimy Szalom!

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ