Sąd orzekł, że szczepionka Gardasil zabija ludzi

Opublikowano: 09.02.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3250

Orzeczenie sądu potwierdza, że ​​szczepionka Gardasil firmy Merck zabija ludzi, ale czy ktokolwiek o tym głośno mówi? Rodzina Tarsell straciła 21-letnią córkę, gdy ta zmarła wkrótce po otrzymaniu tej szczepionki. Rodzice dziewczyny nie poddali się, byli bardzo zdeterminowani i chcieli pociągnąć do odpowiedzialności producenta szczepionki. Ostatecznie w sądzie udowodnili, że szczepionka Gardasil firmy Merck jest niebezpieczna i należy ją usunąć z harmonogramu szczepień.

Christina Richelle Tarsell swój 21. urodziny obchodziła w listopadzie 2007 r. Nie doczekała kolejnych urodzin, bo nagle zmarła w łóżku w czerwcu 2008 roku. Raport z sekcji zwłok wykazał, że przyczyna śmierci młodej dziewczyny była nieznana. Rodzina Chris chciała wiedzieć, co dokładnie stało się z ich córką i z pomocą adwokata prowadzili szeroko zakrojone dochodzenie.

Światowej klasy eksperci w dziedzinie immunologii dr Yehuda Shoenfeld oraz specjalista kardiologii i elektrofizjologii dr Michael Eldar ustalili, że dziewczyna umarła z powodu arytmii wywołanej autoimmunologiczną odpowiedzią na szczepionkę przeciw wirusowi HPV Gardasil, którą otrzymała zaledwie kilka dni przed śmiercią.

Jednak zgodnie z prawem, producenci szczepionek, tacy jak Merck, nie ponoszą odpowiedzialności za obrażenia i zgony spowodowane przez ich szczepionki. Jedynym sposobem, w jaki rodzina Christiny mogła walczyć, było złożenie roszczenia przeciwko Sekretarzowi Zdrowia i Opieki Społecznej o pociągnięcie ich do odpowiedzialności.

Po 8 długich latach sądowych batalii, ostatecznie przyznano, że szczepionka Gardasil spowodowała śmierć córki państwa Tarsell.

Sprawa śmierci Christiny została po raz pierwszy podjęta przez sąd ds. szczepionek, który jest systemem mającym na celu zrekompensowanie rodzinom szkód spowodowanych przez szczepionki, a jednocześnie pomaga uniknąć publicznej kontroli i upublicznienia świadomości ukrytych niebezpieczeństw związanych ze szczepionkami.

https://www.youtube.com/watch?v=GOhL-Uej5t4

Jak to działa? Otóż producenci szczepionek wpłacają podatek akcyzowy do tego systemu za każdą sprzedawaną szczepionkę. Te pieniądze są wykorzystywane do wypłaty odszkodowania wybranym rodzinom, które udowodnią pod względem medycznym, że rzeczywiście ich bliscy zostali poszkodowani przez szczepionkę. System ten chroni producentów szczepionek przed pozwami i sprawami w prawdziwym sądzie, zapewniając, że szczepionki będą nadal produkowane dla „dobra wszystkich”.

Ostateczne orzeczenie sądu ds. szczepionek w sprawie śmierci Christiny zostało potwierdzone przez amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (odpowiednik polskiego Ministerstwa Zdrowia). Uznano, że szczepionka Gardasil firmy Merck powoduje problemy autoimmunologiczne, które mogą doprowadzić do nagłego osłabienia i/lub śmierci.

Orzekający w tej sprawie, sędzia Williams, przyznał zwycięstwo Tarsellom z zaznaczeniem, że mają prawo do odszkodowania, bo ​​szczepionka okazała się po prostu zbyt niebezpieczna dla organizmu ich córki.

Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) jest nadal powszechnie polecana na całym świecie zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców, mimo że amerykański sąd orzekł ponad cieniem wątpliwości, że szczepionka ta może zabijać ludzi.

Źródło: OdkrywamyZakryte.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. majkel 10.02.2020 11:57

    Mnóstwo dzieci umiera rocznie wskutek szczepień. Ale najgorsze jest to, że te szczepionki osłabiają system immun. czego w następstwie ludzkość staje się coraz słabsza. Oblicza się, że szkody wywołane szczepionką są nieporównywalnie większe od korzyści. Korzyść jest tylko jedna, ta jedyna korzyść to obniżone prawdopodobieństwo, że dziecko nie zachoruje na jedną i jedyną, określoną, zakaźną chorobę przez kilka kolejnych lat i na tym lista korzyści się kończy. Lista szkód i strat jakie ponosi szczepione dziecko jest bardzo, bardzo długa, nie wykluczając bezpośredniego ryzyka powikłań poszczepiennych, włącznie z utratą życia

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.