Poważny problem dotyczący „Biblii”

Opublikowano: 17.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 793

„Biblia” wywarła ogromny wpływ na ludzkość. Niewątpliwie jest to ulubiona lektura przedstawicieli gatunku homo sapiens. Otóż nie. Większość ludzi ani jej nie czyta, ani też nic o niej nie wie. O „Biblii” nic nie wiedzą ludzie wierzący, którzy wcale jej nie czytają. Nie wiedzą też niewierzący, którzy nic się o niej nie dowiedzieli przechodząc przez system edukacji. Z tego powodu ludzie nic nie wiedzą nie tylko o zawartości i pochodzeniu „Biblii”, ale też o samym Bogu który został tam opisany.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.