Polskie Detroit – Radio 1812 i emigranci

Opublikowano: 24.11.2010 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 236

Kilka słów o Międzynarodowym Dniu Migrantów. Radio 1812 jest projektem brukselskiej organizacji pozarządowej December 18, działającej na rzecz ochrony praw migrantów. Jednym z głównych celów tej organizacji jest zorganizowanie w tym dniu tzw. „globalnego maratonu radiowego”, polegającego na emisji audycji dotyczących migrantów przez możliwie jak największą liczbę rozgłośni radiowych na całym świecie. Ideą maratonu jest zwrócenie uwagi mediów na problem migracji i zainicjowanie globalnej dyskusji, w której głos zabraliby sami migranci. W audycji wywiad Cezarego Lasiczki z Radia TOK FM z autorem książki poświęconej życiu emigrantów, panem Andrzejem Olkiewiczem, a także z Panem Pawłem Książkiewiczem, właścicielem wydawnictwa „Czarna Owca”.

Autor: Łukasz Witkowski
Zdjęcie: Peijin Chen
Źródło: Polskie Detroit
Premiera w RWM: 14.11.2010

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o