Polskę czeka atak zimy

Opublikowano: 22.03.2020 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 10

IMGW wydał ostrzeżenie dla wszystkich województw w związku z nadchodzącym dużym ochłodzeniem. W najbliższym czasie temperaura w niektórych regionach może spaść nawet do -15 stopni Celsjusza.

Wydane przez IMGW ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje w większości województw do 26 marca. Ochłodzenie najbardziej ma się dać we znaki południowym powiatom województwa śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego, gdzie mróz ma się utrzymać do 27 marca. Tam temperatura przy gruncie ma się obniżyć do nawet – 15 stopni.

W większości województw temperatura ma spaść do -5, -6 stopni a przy gruncie do -8, -10 stopni C.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia jest najłagodniejsze w trójstopniowej skali IMGW.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 3,53 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Powszechne straszenie, ostrzeganie itp to signum temporis. Niemal na każdym kroku ostrzeżenia. Lekki mrozik w marcu a nawet w kwietniu to jest zupełnie naturalne zjawisko w naszym regionie – po co to ostrzeganie?

Koszerny Adolf
Użytkownik
Koszerny Adolf

Wystarczy dać na tacę i czarownik mróz przegoni.

Kaczor3333
Użytkownik
Kaczor3333

@Koszerny Adolf
A to dobre określenie, słyszałem już różne np: panowie w sukience, czarni, albo szamani. Ale czarownik nie. ;-))

radical3dom
Użytkownik
radical3dom

@szweda .. a po to żeby ludzie w podświadomości mieli bojaźń. Koronawirus, “niuenaturalne mrozy” rosjanie chińczycy araby itd. lud wystraszony rzadko kiedy w wyborach zmienia prezydenta.

majkel
Użytkownik
majkel

“…Atak zimy…”, pomysłodawca tego newsa jeszcze w takiej formie powinien całkiem poważnie zastanowić się nad swoją przyszłością. Po co w ogóle pisać takie bzdety, przecież od stuleci wiadomo, że w marcu jak w garncu, a kwiecień plecień co przeplata trochę zimy, trochę lata