Polska musi uważać na prowokacje wojskowe Białorusi

Opublikowano: 05.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 320

Aleksander Bondariew (tłumacz, prozaik) o otrucia rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego przy użyciu środka z grupy nowiczoków. Podkreśla, że otrucie jest zagadkowe, ponieważ taki obrót akcji nie był na rękę rosyjskiej władzy. Konsekwencje bowiem w stronę Rosji mogą być poważne. Wszakże Bondariew sądzi, że sankcje nakładane na państwo Putina jedynie ukazują słabość krajów Zachodu. Opowiada również na temat możliwego buntu w Federacji Rosyjskiej oraz zbliżających się wyborów samorządowych.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o