Polska inflacja CPI najwyższa w Europie

Opublikowano: 02.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 568

Marek Chądzyński komentuję sytuację ekonomiczną w kraju. Mamy do czynienia z największą od dwóch dekad inflacją, której skutkiem jest coraz większe ryzyko wzrostu cen. Czynnikiem zapobiegającym destabilizacji gospodarki jest zwiększający się popyt, skutkiem czego przedsiębiorcy starają się zrekompensować kryzys pandemiczny podwyższając marżę. Problematyczne dla gospodarki są również ceny energii, na które wpływ ma nie tylko ograniczona liczba surowców, ale i najnowsze rozporządzenia UE związane z wykorzystywaniem jednego z nich, na którym wciąż opiera się polska energetyka – węgla.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.