Polscy politycy na brukselskich orgiach?

Opublikowano: 27.12.2020 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2819

Grupa posłów Lewicy skierowała do Kancelarii Premiera tuż przed świętami interpelację ws. udziału polskich urzędników w „homoseksualnych orgiach w Brukseli”.

Poselska interpelacja dotyczy skandalu, jaki wybuchł wokół udziału europejskich polityków w organizowanych w jednym z brukselskich klubów orgii seksualnych. Orgie odbywały się w czasie, gdy w stolicy Belgii panował zakaz organizacji imprez i uczestnicy jednej z takich orgii „wpadli” podczas akcji policji, która interweniowała ws. łamania przepisów, związanych z epidemią. Posłowie Lewicy chcą się dowiedzieć, czy polskie służby mają informacje na temat udziału polskich polityków w tych orgiach. W mediach pojawiały się bowiem doniesienia, przywołujące słowa organizatora tych imprez, który twierdził, że polscy europarlamentarzyści i politycy regularnie gościli na tego typu wydarzeniach.

Jak informuje „Wirtualna Polska”, pod interpelacją poselską w tej sprawie podpisali się m.in. Przemysław Koperski, Joanna Senyszyn, Monika Falej i Tomasz Trela.

„Szanowny Panie Premierze! Policja w Brukseli kilka dni temu rozbiła, organizowane przez pochodzącego z Wadowic D. M., homoseksualne seksparty, w którym m.in. uczestniczyli konserwatywni politycy z różnych państw. Według organizatora na podobnych imprezach w ostatnich latach gościli również polscy dyplomaci/urzędnicy/politycy – wyłącznie z PiS. Organizator zdradził także, że w tego typu wydarzeniach biorą udział wyłącznie mężczyźni, a w trakcie orgii obowiązują sztywne zasady – np. nie można tylko patrzeć, każdy uczestnik musi uprawiać seks, nie można również używać prezerwatyw. Zaznaczył, że wśród zgłaszających się do niego polityków celem wzięcia udziału w orgii czterech było Polakami, którzy, jak sami się przyznali, przynależą do partii rządzącej, są żonaci i lubią seks grupowy. Informacja wyszła na jaw, gdyż ostatnią orgię zorganizowano, łamiąc prawo obowiązującego lockdownu w Belgii (…)” – piszą posłowie w swojej interpelacji.

Parlamentarzyści chcą się dowiedzieć, „czy polskie służby wywiadowcze wiedziały, że polscy politycy biorą udział w orgiach homoseksualnych organizowanych w Brukseli”, „czy wiadomo, jakie materiały (np. nagrania z ww. orgii) posiada D. M. i/lub jego mocodawcy i kogo z polskich dyplomatów/urzędników/polityków mogą dotyczyć te materiały”, „jakie konsekwencje będą wyciągnięte w stosunku do osób odpowiedzialnych za działania podległych premierowi służb specjalnych, które powinny zabezpieczać kontrwywiadowczo polskich urzędników/dyplomatów/polityków, szczególnie za granicami RP”.

Przypomnijmy, skandal wokół seksualnych orgii w Brukseli wybuchł pod koniec listopada po tym, jak opinia publiczna dowiedziała się o tym, że jednym z jej uczestników był eurodeputowany z ramienia węgierskiej partii konserwatywnej Fidesz József Szájer. Organizator seksparty Dawid Manzheley w rozmowie z Onetem twierdził, że regularnymi gośćmi na organizowanych przez niego od dwóch lat imprezach byli czterej polscy politycy z PiS-u. Jednak jak podkreślał Onet, nie podał on żadnych konkretnych nazwisk, dlatego dziennikarze nie byli tego w stanie zweryfikować. Jak podkreślono, wypowiedzi Manzheley pojawiła się z adnotacją, że „to jego wersja wydarzeń”.

Na podstawie: WP.pl
Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 3,80 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Gość
Gość
Gość

Sylwester u Kaczyńskiego https://youtu.be/1S3LaLNtnWs