Plan „ewakuacji” Palestyńczyków do Europy i USA

Opublikowano: 26.05.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2231

W wywiadzie, jakiego udzielił Matt Bracken, kombatant wojny w Libanie w 1982 roku, dla programu „Alex Jones Show”, opisuje on analogie tego, co działo się ponad 40 lat temu w regionie Bliskiego Wschodu. W tamtym okresie wojska Izraela zmasakrowały ludność na terenie Libanu, atakując nawet Bejrut. Wojska amerykańskie przybyły jako jednostki rozjemcze dla zatrzymania walk pomiędzy Syrią, Organizacją Wyzwolenia Palestyny i Izraelem.

W konsekwencji USA ewakuowało z Libanu palestyńskie jednostki wojskowe statkami do Tunezji. Tam też Armia Wyzwolenia Palestyny założyła swoją centralną kwaterę. Rozlokowane jednostki amerykańskie wykorzystywały w tamtym czasie systemy desantowe i budowały pływające pomosty i nabrzeża, aby lepiej koordynować proces ewakuowania Palestyńczyków.

Obecny konflikt Izrael-Palestyna jest również jawnym procesem eksterminacji ludności i przymuszania jej poprzez niszczenie miast i infrastruktury do opuszczenia regionu. Obecna, kolejna faza wojny w Rafah jest jedynie kontynuacją eksterminacji ludności cywilnej mającej na celu przejęcie całości obszarów Palestyny.

W tym momencie wojsko amerykańskie u wybrzeży Palestyny buduje pływające molo. Pentagon twierdzi, iż umożliwi to codzienne dostarczanie 2 milionów posiłków Palestyńczykom zagrożonym głodem.

Choć cały konflikt wspierany jest przez USA, a Pentagon wysłał na wojnę swoich doradców i wojsko oraz warte miliardy dolarów bomby to oficjalnie opisują swój plan jako akcję „zaradzenia pogłębiającemu się tam kryzysowi humanitarnemu bez konieczności wysyłania amerykańskich żołnierzy i personelu bezpośrednio do strefy działań wojennych”.

W wywiadzie Matt Bracken podkreślił, że analogicznie obecnie budowana infrastruktura wsparcia humanitarnego ma na celu podobnie jak w latach 1980. nie pomoc, ale ewakuowanie ludności palestyńskiej i w konsekwencji dokończenie wojny i przejęcie przez Izrael całych terenów. Program wysiedlenia ich do Egiptu, Europy i USA był omawiany na długo przed obecną wojną, podobnie jak przejęcie złóż ropy i gazu, znajdujących się u wybrzeży Palestyny.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. adik15 26.05.2024 17:08

    zdumiewa mnie dlaczego tak malo mowi sie o tych gigantyczntch zlozach gazu pod wybrzezem nalezacym do palestyny oraz tym, jak niemcy mogly zostac “zachecone” do zrezygnowania z rosyjskiego gazu na rzecz gazu z gazy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.