Pion śledczy w ramach IPN nie zdał egzaminu

Opublikowano: 26.07.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 607

Piotr Woyciechowski – ekspert ds. służb specjalnych mówi o tym, że pion śledczy IPN (Główna Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu) nie spełnił swojej roli, i powinien być włączony do prokuratury powszechnej. Przykładem nieudolności jednostki Instytutu dla eksperta są liczne nieprawidłowości w śledztwie ws. śmierci ks. Franciszka Blachnickiego: Odpowiedzialnym za śmierć księdza pozwolono spokojnie umrzeć. Gość „Popołudnia WNET” przypomina również, że IPN-owscy śledczy przedwcześnie uznali za zmarłego jednego ze współtwórców stanu wojennego, gen. Michała Janiszewskiego. Piotr Woyciechowski wyraża nadzieję, że wkrótce rozpocznie się proces naprawczy pionu śledczego IPN.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.