Pentagon przyznaje, że „podróże w czasie są możliwe”

Opublikowano: 23.04.2022 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2162

Według dokumentów udostępnionych przez Pentagon, podróże w czasie i technologie antygrawitacyjne mogą być dostępne dla ludzi i pomagać im odwiedzać inne światy. 1500 stron odtajnionych akt rzuca światło na program Advanced Aviation Threat Identification Program (AATIP), który był tajnym programem Pentagonu na temat UFO.

AATIP działał od 2004 do 2007 roku i byłkierowany przez Luisa Elizondo, który uważa, że ​​istnienie UFO „udowodniono ponad wszelką wątpliwość”. Publikacja dokumentów była możliwa po czteroletniej batalii prawnej dziennika „The Sun”, który zwrócił się z żądaniem wolności informacji.

Jeden z dokumentów analizuje, w jaki sposób można wykorzystać technologię antygrawitacyjną do tworzenia samolotów i statków kosmicznych, mówiąc, że „efekty można osiągnąć poprzez manipulowanie czasoprzestrzenią”.

Raport wskazuje też sposoby „manipulowania grawitacją” i mówi: „Możliwe jest stworzenie egzotycznych zjawisk, takich jak podróże szybsze niż światło… i wehikuły czasu”. Dodaje się również, że „tule czasoprzestrzenne” w czasoprzestrzeni mogą być wykorzystywane do podróży międzygwiezdnych. Raport mówi dalej, w jaki sposób rakiety i statki kosmiczne napędzane energią jądrową umożliwiłyby ludzkości „budowanie mostów” nad chmurami Oorta – warstwami lodowych obiektów otaczających Słońce – w celu znalezienia innych planet podobnych do Ziemi.

Dokumenty, które gazeta The Sun nazwała „sensacją”, upubliczniła agencja wywiadowcza Departamentu Obrony USA. Obejmują one plany wysłania wielu statków kosmicznych z jednym pilotem w celu „skolonizowania” głębokiego kosmosu, a także badania nad tym, jak ludzie mogą sterować robotami za pomocą swoich umysłów. Stwierdzono, że jedna osoba może latać nie więcej niż czterema statkami kosmicznymi, ale w swojej pracy naukowcy zastanawiają się, czy można rozwinąć nasze mózgi, aby poprawić tę zdolność.

Również w dokumentach znajdują się informacje o tym, jak możemy komunikować się z kosmitami, a także badanie wpływu na zdrowie osób, które spotkały kosmitów lub widziały UFO. Chociaż program został już zakończony, urzędnicy Pentagonu przyznali w zeszłym roku, że od 2004 roku było około 150 raportów o UFO od pilotów wojskowych.

Na podstawie: The-Sun.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.