Paszport covidowy potrzebny do pracy we Włoszech

Opublikowano: 13.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 292

Piotr Kowalczuk o sytuacji pandemicznej we Włoszech. Już niebawem osoby niezaszczepione nie będą mogły pracować w swoich zakładach. Nakaz obejmuje 23 mln Włochów. Duża część nie posiada tej przepustki. Jest to niepokojące dla milionów. W niedzielę w Rzymie odbyły się manifestacje antyszczepionkowców. W wydarzeniu brali udział neofaszyści, którzy szybko ukradli show. Byli agresyjni. Sterroryzowali całe centrum stolicy. Jak mówi Kowalczuk, rząd nie zamierza złagodzić przepisów covidowych.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o