Parlament usunął z restauracji produkty Coca Coli i Nestlé

Opublikowano: 23.11.2023 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2301

Turecki parlament usunął produkty koncernów Coca Cola i Nestlé z restauracji, które znajdują się na jego terenie – w związku z oskarżeniem tych koncernów o wsparcie dla Izraela, który prowadzi wojnę z Hamasem w Strefie Gazy.

Informator twierdzi, że jedynymi produktami wycofanymi z restauracyj, kawiarń i herbaciarń na terenie parlamentu są napoje koncernu Coca Cola i kawa rozpuszczalna Nestlé.

Obie firmy pojawiały się ostatnio w licznych wpisach tureckich aktywistów w mediach społecznościowych nawołujących do bojkotu produktów zachodnich firm, które wspierają Izrael.

W ubiegłym miesiącu setki tysięcy Turków protestowały na ulicach tureckich miast przeciwko działaniom wojennym Izraela w Strefie Gazy.

Źródło: NCzas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Stanlley 23.11.2023 14:25

  Bardzo popieram! Może nie tyle pretekst do usunięcia junk food, o tyle samo usunięcie! Każdy pretekst jest dobry by poprawić zdrowie ludzi!

 2. kufel10 23.11.2023 15:56

  Nasi krajanie by płakali za zablokowali wejście do ołszona.

 3. Denisrozrabiaka 23.11.2023 20:52

  Ale Turcja się postawiła! To uratuje dwóch posłów od cukrzycy i zawału. Wspaniała postawa!
  “Turecki parlament usunął produkty koncernów Coca Cola i Nestlé z restauracji, które znajdują się na jego terenie”

  Na zdjęciu cola bez kofeiny, pewnie i bez cukru- więc po co to pić?!?! – zablokowali sprzedaż w parlamencie Nestlé i coli , bo i tak tego nikt nie kupował?

 4. emigrant001 23.11.2023 21:23

  suwerenność ma swoje plusy oprócz licznych minusów:)
  ale Polacy nie wiedzą na ten temat NIC, bo mieszkają w bantustanie,
  który nawet nie jest kolonią, bo to wyższy poziom:)
  bantustan, kolonia, niezależność, suwerenność:)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.