Paralaksa – Koralowy Zamek

Opublikowano: 08.03.2012 | Kategorie: Audycje | RSS komentarzy

Przeczytano 97 razy!

O interesującej budowli na Florydzie, znanej pod nazwą Koralowy Zamek.

Autor: Chris Miekina
Audycja powstała przy współudziale Infra-Fakty
Premiera w RWM: 26.02.2012

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. TheLovePolice 08.03.2012 09:47

    Artykułów Sz.P. Chrisa M nie chciałbym już widzieć w moim ulubionym portalu informacyjnym. Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że założył na swojej stronie pakiet artykułów za pieniądze…

  2. szejn44 08.03.2012 17:01

    sraty taty, albo zaawansowana technologia

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polish
X