Paralaksa – Nowe fakty ws. 9/11

Opublikowano: 03.10.2013 | Kategorie: Audycje | RSS komentarzy

Przeczytano 73 razy!

O atakach z 11.09.2001 r.

Autor: Chris Miekina
Produkcja: Infra
Premiera w RWM: 17.12.2012

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. masakalambura 03.10.2013 22:31

    To nie prawda, że nikt dotąd nie przedstawił wiarygodny sposób, w jaki mogło dojść do tak dokładnego zmienienia wielkich stalowo betonowych wierz w stalowo betonowy pył.

    Był taki Dimitri Khalezov:
    http://www.youtube.com/watch?v=kPcUrbOhghM

    W 80 minucie filmu pojawiają się interesujące konkrety

  2. masakalambura 03.10.2013 22:45

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polish
X