Papież zostanie zastąpiony przez Piotra Rzymskiej Apokalipsy

Opublikowano: 26.06.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 585

11 lutego 2013 r. papież Benedykt XVI ogłosił na konsystorzu swoją decyzję o abdykacji z powodu pogarszających się warunków zdrowotnych. 28 lutego 2013 r. o godzinie 20.00 czasu rzymskiego abdykacja weszła w życie. 13 marca 2013 r. wybrano nową głowę Kościoła rzymskokatolickiego – Jorge Bergoglio, który przyjął imię Franciszek. Według przepowiedni o papieżach św. Malachiasza, arcybiskupa Armagh w Irlandii Północnej, Franciszek jest ostatnim papieżem w historii Watykanu, a jego władanie opisano w następujący sposób.

„Podczas ostatecznych prześladowań Świętego Kościoła Rzymskiego królować będzie Piotr Rzymianin, który będzie pasterzem owiec wśród wielu udręk; po czym miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone, a straszny Sędzia osądzi swój lud. Koniec”.

W oparciu o tę dobrze znaną przepowiednię postać 112 papieża jest kluczem do realizacji sekwencji wydarzeń z Apokalipsy. Jeśli jednak wszyscy poprzedni papieże doskonale korespondowali z tekstem Malachiasza, to u Franciszka istnieje pewna próba „ciągnięcia sów na kulę ziemską”. Oznacza to, że nie jest Piotrem i nie przypomina Rzymianina.

Ani teoretycy spisku, ani nawet historycy watykańscy nie wiedzą, jak wyjaśnić sytuację, ale 19 czerwca 2020 r. na stronie internetowej fromrome.info pojawiły się następujące dziwne informacje. Liczne źródła potwierdzają, że papież Benedykt XVI został wydalony z Watykanu i umieszczony w warunkach, które wydają się stanowić więzienie i wygnanie. Niemiecka prasa została poinformowana, że papież Benedykt nie będzie mógł udzielać wywiadów w formie pisemnej, czy innej.

Bild potwierdził nie tylko, że papież nie planował natychmiastowego powrotu do Watykanu, ale także ogłosił, że nigdy nie wróci do Watykanu. Dziwna obecność zastępcy komendanta policji w Watykanie obok skrzywdzonego papieża wyraźnie sugeruje, że ktoś próbuje kontrolować sytuację.

Źródła w Watykanie mówią, że obecność prawdziwego Papieża w Watykanie była uważana za duchową i moralną przeszkodę dla ostatecznych rewolucyjnych celów Bergoglio, tj. małżeństwa duchowieństwa, małżeństw osób tej samej płci i kultu satanistycznego.

https://www.youtube.com/watch?v=2w6mUTIWIwU

Krótkie wstawki informacyjne poczynione we włoskiej prasie w zeszłym tygodniu przez artykuły Andrei Sionchi i wideo Marco Cosmo (Decimo Toro) wydają się w końcu odkryć maskę kłamstwa Watykanu, że mogło dojść do odsunięcia właściwego papieża. Prawdopodobnie w Watykanie doszło do zamachu stanu. Obecny papież został odizolowany, po czym poinformowali go, że „wyrzekł się” władzy i wprowadzono nowego człowieka na jego miejsce.

Jednak bardzo trudno uwierzyć w coś takiego od pierwszego powołania, jak napisał Carlo Maria Vigano, były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych Ameryki, w liście do Donalda Trumpa. Watykan posiada swoje własne Państwo, w którym rządzi Franciszek. Dlatego jeśli Watykan ma swoje tajne struktury, to Bergoglio i jego zwolennicy mogli zorganizować zamach stanu.

W tym przypadku wiadomość Fromrome.info staje się bardziej prawdziwa. Jeśli to prawda, to Papież Franciszek nie jest prawdziwy, a teraz Benedykt XVI nadal króluje w Watykanie. Jego panowanie zakończy się dopiero wraz z jego śmiercią. I dopiero wtedy Piotr Rzymianin wstąpi na tron i nastąpi Apokalipsa, więc warto śledzić rozwój wydarzeń. Skoro prasa włoska i niemiecka zaczęły ujawnić takie rzeczy, wkrótce nastąpi Apokalipsa Rzymska.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Łukasz Enki
Użytkownik
Łukasz Enki

Nie znam się ale …
Przepowiednia nie pasuje ?
Szczypta Tajnego zamachu.
Odrobina opozycji
Trochę bajki
No i znowu pasuje :)

obecny
Użytkownik
obecny

Może nie znam się …
ale papież jest papieżem aż do śmierci.