Papież Franciszek wprowadza apartheid sanitarny w Watykanie

Opublikowano: 22.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1842

Nowy dekret papieża Franciszka, zamknie drzwi Watykanu dla setek milionów katolików. Od 1 października wejście do Watykanu będzie dozwolone tylko dla posiadaczy totalitarnego chińskiego kodu QR. Prawo wstępu uzyskają również osoby, u których wynik testu PCR lub antygenowego na wirusa SARS-COV-2 będzie ujemny.

Działania papieża wpisują się w jego dotychczasową działalność propandemiczną. Franciszek już od dawna namawia wiernych do szczepienia się nazywając to „aktem miłości”, a ograniczenie wstępu do stolicy kościoła jest kolejnym objawem covidowej obsesji pana Bergoglio. Nowe restrykcje, przybrały formę dekretu z urzędu Przewodniczącego Papieskiej Komisji Państwa Watykańskiego, w sprawie stanów zagrożenia zdrowia publicznego. Wydano je w odpowiedzi na nakaz wystosowany przez papieża Franciszka.

Za kontrolę dostępu do państwa odpowiada Korpus Żandarmerii, podczas gdy jego postanowienia odnoszą się do “obywateli, mieszkańców państwa, personelu pełniącego funkcje w jakimkolwiek charakterze w Gubernatorstwie Państwa Watykańskiego, w różnych organach Kurii Rzymskiej i instytucji pokrewnych oraz wszystkim odwiedzającym i korzystającym z usług”.

„Zaszczepienie się jest prostym, ale głębokim sposobem krzewienia dobra wspólnego i opiekowaniem się sobą nawzajem, zwłaszcza najsłabszymi. Proszę Boga o to, by każdy mógł dodać swoje małe ziarenko piasku, swój mały gest miłości. Choć jest on mały, miłość jest zawsze wielka” – podkreślił Franciszek.

Co ciekawe, dekret przewiduje pewne wyjątki od tej reguły. Biorący udział w celebracji liturgicznej, „na czas ściśle niezbędny do celebracji” zostają zwolnieni z obowiązku przestrzegania tego dekretu. W dalszym ciągu, obowiązują tam jednak przepisy zdrowotne dotyczące dystansu, używania środków ochrony indywidualnej, ograniczenia poruszania się i zgromadzenia osób.

Jorge Bergoglio już wcześniej otwarcie przyłączył się do kampanii promocyjnej szczepień. Zachęcał on wiernych do zaszczepienia się a nawet określał o aktem miłości do bliźniego. Jego stanowisko, zostało specjalnie zaakcentowane w orędziu rozpowszechnionym z 19 sierpnia.

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szurnięty Mędrzec 22.09.2021 15:45

    Prawdziwy Franciszek ponoć został usunięty i zastąpiony aktorem. Czy to prawda, nie wiem zważywszy na ten covidowy pierdolnik, który się dzieje

  2. Jaccyb74 24.09.2021 17:11

    Ciekawe kiedy ludzie w koncu zaczną bądź zrozumieją że cały ten kościół to nic tylko przedsiębiorstwo i zorganizowana najstarsza grupa przestępcza która nie ma nic wspólnego z Bogiem. Mówi o tym już wiele ludzi mi in. Wiesław Matuch oraz Aleksander Gajdziński itd jeśli chodzi o polski internet. Warto posłuchać o tym. Poza tym warto przyjrzec się video nagraniom Kevina Annett i może w końcu przejrzeć na oczy.
    https://m.youtube.com/watch?v=Jfow_PVaSQY

    Nie znaczy to ze Jezusa nie było i że jego osoba była do bani. O tym własnie mówią powyżej wymienieni panowie na jewtube – youtubie …

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.