Papież Franciszek jest żydem?

Opublikowano: 25.01.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1742

Jerzy Bergoglio nie ukrywa się za bardzo z faktem, iż ​​jest on praktykującym, wierzącym żydem i że poprzedni papieże praktykowali także religijny (antychrześcijański, talmudyczny) judaizm.

Na filmie wyżej Bergoglio całujący po rękach żydowskich rabinów. W liturgii i tradycji chrześcijańskiej pocałunek symbolizuje jedność i duchowe przywiązanie oraz jest wyrazem wielkiego szacunku.

Dwa miesiące przed swoją wizytą w Ziemi Świętej w 2014 r. spotkał się w Watykanie z prezydentem Izraela Szymonem Peresem i premierem Benjaminem Netanjahu. „Cieszymy się, że nasz brat Franciszek w swojej polityce otwartości i szczerości w Kościele katolickim głośno wypowiedział to, co od dawna znane jest w najwyższych kręgach katolickich i żydowskich” – stwierdzają razem we wspólnym oświadczeniu. Chabad, światowy żydowski ruch mesjanistyczny, odpowiedział, że poprzedni papieże byli gorliwymi uczniami rabina Schneersona.

Kongregacja Nauki Wiary modernistycznego neokościoła ogłosiła wówczas, że​ „przez wiele lat katolicyzm został ponownie zintegrowany z judaizmem, który w wyniku niefortunnej interpretacji niektórych wypowiedzi Jezusa i błędnego nauczania [sic!] niektórych Ojców Kościoła został kiedyś uchylony. Proces ten ponownie zainicjował II Sobór Watykański i rozwija się stopniowo od najwyższych dostojników katolickich do „wspólnego ludu bożego”.

Pamiętajmy, że poprzednicy Bergoglio także nie ukrywali się z swoją miłością do talmudycznego judaizmu. Jan XXIII (wł. Angelo Roncalli) koniecznie chciał otrzymać kapelusz kardynalski z rąk masona, socjalisty Vincenta Auriola, który według słów licznych wielkich mistrzów masonerii, inicjował Roncalliego w Paryżu. Pierwszą decyzją nowego „papieża” było wyniesienie do godności „kardynała” arcybiskupa Giovanniego Montiniego (przyszły Paweł VI). Herezjarchę Montiniego często widziano w napierśniku (efodzie) żydowskiego arcykapłana. O judeofilii Karola Wojtyły i jego fałszywej „teologii wspólnego przymierza” można by napisać wiele książek…

Autorstwo: Tenete Traditiones
Źródło (pełna wersja): TeneteTraditiones.blogspot.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
polach
Użytkownik
polach

Od dawna wiadomo kto rzadzi KK a ludzie sa slepi i glusi oraz mega otepieni ze szkoda slow…

Krokodylowy
Użytkownik
Krokodylowy

Już jako dziecko zastanawiało mnie dlaczego papieżak i inni członkowie zarządu tej firmy noszą takie same czapeczki (piuska) jak Żydzi (jarmułka).

sga
Użytkownik
sga

Dziwie sie ze ktos kto uwaza sie za patriote, narodowca polskiego itp jest katolem.
Chrzescijanstwo, zydowska sekta, wdrozona w europie do trzymana za morde spoleczenstwa.