Papież Franciszek jest żydem?

Jerzy Bergoglio nie ukrywa się za bardzo z faktem, iż ​​jest on praktykującym, wierzącym żydem i że poprzedni papieże praktykowali także religijny (antychrześcijański, talmudyczny) judaizm.

Na filmie wyżej Bergoglio całujący po rękach żydowskich rabinów. W liturgii i tradycji chrześcijańskiej pocałunek symbolizuje jedność i duchowe przywiązanie oraz jest wyrazem wielkiego szacunku.

Dwa miesiące przed swoją wizytą w Ziemi Świętej w 2014 r. spotkał się w Watykanie z prezydentem Izraela Szymonem Peresem i premierem Benjaminem Netanjahu. „Cieszymy się, że nasz brat Franciszek w swojej polityce otwartości i szczerości w Kościele katolickim głośno wypowiedział to, co od dawna znane jest w najwyższych kręgach katolickich i żydowskich” – stwierdzają razem we wspólnym oświadczeniu. Chabad, światowy żydowski ruch mesjanistyczny, odpowiedział, że poprzedni papieże byli gorliwymi uczniami rabina Schneersona.

Kongregacja Nauki Wiary modernistycznego neokościoła ogłosiła wówczas, że​ „przez wiele lat katolicyzm został ponownie zintegrowany z judaizmem, który w wyniku niefortunnej interpretacji niektórych wypowiedzi Jezusa i błędnego nauczania [sic!] niektórych Ojców Kościoła został kiedyś uchylony. Proces ten ponownie zainicjował II Sobór Watykański i rozwija się stopniowo od najwyższych dostojników katolickich do „wspólnego ludu bożego”.

Pamiętajmy, że poprzednicy Bergoglio także nie ukrywali się z swoją miłością do talmudycznego judaizmu. Jan XXIII (wł. Angelo Roncalli) koniecznie chciał otrzymać kapelusz kardynalski z rąk masona, socjalisty Vincenta Auriola, który według słów licznych wielkich mistrzów masonerii, inicjował Roncalliego w Paryżu. Pierwszą decyzją nowego „papieża” było wyniesienie do godności „kardynała” arcybiskupa Giovanniego Montiniego (przyszły Paweł VI). Herezjarchę Montiniego często widziano w napierśniku (efodzie) żydowskiego arcykapłana. O judeofilii Karola Wojtyły i jego fałszywej „teologii wspólnego przymierza” można by napisać wiele książek…

Autorstwo: Tenete Traditiones
Źródło (pełna wersja): TeneteTraditiones.blogspot.com